Dziękujemy za Waszą pomoc!

Jakub
01 marca 2022
Wpis Dziękujemy za Waszą pomoc! - miniaturka zdjęcia

Drodzy Pomagamowicze,

Z tej strony Dobrusia, dyrektor zarządzająca serwisu Pomagam.pl. Od czasu wybuchu wojny w Ukrainie minęło już kilka dni. Jest to dla naszej organizacji niezwykle intensywny czas, podczas którego cały zespół pracuje nieprzerwanie niemal 24 godziny na dobę. Dzięki Waszemu olbrzymiemu zaangażowaniu i chęci niesienia pomocy zbiórka Fundacji Pomagam.pl zebrała już prawie 10 milionów złotych na pomoc osobom poszkodowanym w Ukrainie, co powoduje, że zbiórka na Pomagam.pl jest obecnie jedną z największych w polskim Internecie. (https://pomagam.pl/solidarnizukraina

Zakładacie również zbiórki na leki, żywność, transport, zakup potrzebnych produktów, nocleg dla uchodźców i inne potrzeby związane z akcją pomocową dla Ukrainy. Założyliście u nas już tysiące takich zbiórek!

W imieniu całego zespołu chciałam Wam podziękować z całego serca za tak wielkie wsparcie – jestem wzruszona i wdzięczna, bo to tylko i wyłącznie Wasza zasługa. Prywatnie jest to dla mnie niezwykle trudna sytuacja, bo myśl o moich przyjaciołach z Kijowa atakowanych przez rosyjskie wojska powoduje, że chcę im pomóc z cały sił, dlatego cieszę się, że mogę razem z Wami pomagać przy pomocy m.in. naszego serwisu i zbiórki #solidarnizukrainą.

Niezawodny zespół informatyczny serwisu Pomagam.pl pod dowództwem Kacpra pracował ostatnio nad wieloma rozwiązaniami, które mają na celu jeszcze szybsze i sprawniejsze zebranie środków na pomoc Ukrainie. Stworzyliśmy m.in. specjalny serwis ułatwiający prowadzenie zbiórek polskim firmom dostępny pod adresem https://pomagam.pl/firmydlaukrainy . Uruchomiliśmy także akcję specjalną "Zbiórki dla Ukraińców", z której może skorzystać każdy - możecie o niej przeczytać na stronie https://pomagam.pl/blog/pomozukraincom/ . Wszelkie koszty zbiórek na pomoc Ukraińcom pokrywa portal Pomagam.pl

Chciałabym każdej i każdemu z Was osobiście podać rękę i podziękować. Jest Was tak wiele, że w realnym świecie byłoby to niemożliwe, ale wirtualnie przesyłam wielką piątkę!


Dziękuję,

Dobrusia Gogłoza
Dyrektor zarządzająca serwisu Pomagam.pl

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij