Dziękujemy za Waszą pomoc!

Opublikowano 01 marca 2022 przez Jakub

Drodzy Pomagamowicze,

Z tej strony Dobrusia, dyrektor zarządzająca serwisu Pomagam.pl. Od czasu wybuchu wojny w Ukrainie minęło już kilka dni. Jest to dla naszej organizacji niezwykle intensywny czas, podczas którego cały zespół pracuje nieprzerwanie niemal 24 godziny na dobę. Dzięki Waszemu olbrzymiemu zaangażowaniu i chęci niesienia pomocy zbiórka Fundacji Pomagam.pl zebrała już prawie 10 milionów złotych na pomoc osobom poszkodowanym w Ukrainie, co powoduje, że zbiórka na Pomagam.pl jest obecnie jedną z największych w polskim Internecie. (https://pomagam.pl/solidarnizukraina

Zakładacie również zbiórki na leki, żywność, transport, zakup potrzebnych produktów, nocleg dla uchodźców i inne potrzeby związane z akcją pomocową dla Ukrainy. Założyliście u nas już tysiące takich zbiórek!

W imieniu całego zespołu chciałam Wam podziękować z całego serca za tak wielkie wsparcie – jestem wzruszona i wdzięczna, bo to tylko i wyłącznie Wasza zasługa. Prywatnie jest to dla mnie niezwykle trudna sytuacja, bo myśl o moich przyjaciołach z Kijowa atakowanych przez rosyjskie wojska powoduje, że chcę im pomóc z cały sił, dlatego cieszę się, że mogę razem z Wami pomagać przy pomocy m.in. naszego serwisu i zbiórki #solidarnizukrainą.

Niezawodny zespół informatyczny serwisu Pomagam.pl pod dowództwem Kacpra pracował ostatnio nad wieloma rozwiązaniami, które mają na celu jeszcze szybsze i sprawniejsze zebranie środków na pomoc Ukrainie. Stworzyliśmy m.in. specjalny serwis ułatwiający prowadzenie zbiórek polskim firmom dostępny pod adresem https://pomagam.pl/firmydlaukrainy . Uruchomiliśmy także akcję specjalną "Zbiórki dla Ukraińców", z której może skorzystać każdy - możecie o niej przeczytać na stronie https://pomagam.pl/blog/pomozukraincom/ . Wszelkie koszty zbiórek na pomoc Ukraińcom pokrywa portal Pomagam.pl

Chciałabym każdej i każdemu z Was osobiście podać rękę i podziękować. Jest Was tak wiele, że w realnym świecie byłoby to niemożliwe, ale wirtualnie przesyłam wielką piątkę!


Dziękuję,

Dobrusia Gogłoza
Dyrektor zarządzająca serwisu Pomagam.pl

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij