Ponad 50 300 zł na przeciwdziałanie przemocy wobec kobiet i pomoc dla pokrzywdzonych!

Opublikowano 27 lutego 2019 przez Marcjanna

Fundacja Feminoteka pomaga kobietom i dziewczętom doświadczającym przemocy, niezależnie od jej rodzaju. Przeciwdziałają zarówno przemocy fizycznej, jak i psychicznej, seksualnej, czy ekonomicznej. Od 2009 roku prowadzą telefon antyprzemocowy, przez który udzielają pomocy pokrzywdzonym, a w razie potrzeby także konsultacji prawnej i psychologicznej.

Aby móc skuteczniej przeciwdziałać przemocy i pomagać ofiarom, przedstawicielki Fundacji założyły zbiórki w Pomagam.pl ( https://pomagam.pl/funduszfeminoteki i https://pomagam.pl/stopprzemocy ) i dzięki wsparciu ponad 950 darczyńców zebrały już ponad 50 300 złotych!Zbiórki Fundacji Feminoteka to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że możesz zbierać środki na swoją rodzinę, przyjaciół, znajomych lub Fundację czy Stowarzyszenie, które wspierasz!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij