Fundraising dla NGO - zapraszamy na cykl bezpłatnych webinarów z liderkami fundraisingu

Joanna
06 maja 2024
Wpis Fundraising dla NGO - zapraszamy na cykl bezpłatnych webinarów z liderkami fundraisingu - miniaturka zdjęcia

15 maja rozpoczynamy cykl fundraisingowych webinarów dla NGO. Celem tego cyklu jest wsparcie organizacji pozarządowych w pozyskiwaniu środków finansowych na swoje działania. Do prowadzenia webinarów Pomagam.pl zaprosiło 4 ekspertki fundraisingu Bogusławę Łukę z Fundacji Uniwersytet Dzieci, Sylwię Nowik-Spiczonek z Unicef Polska, Inez Jaworską z Fundacji Pismo oraz Elżbietę Malczyk współpracującą z Fundacją VIVA!.

Fundraising to kluczowe narzędzie do zapewnienia stabilności finansowej i rozwoju twojej organizacji. To systematyczne pozyskiwanie środków, ale także budowanie relacji z potencjalnymi darczyńcami. Jak to robić skutecznie? Co wpływa na efektywny fundraising? O tym będą mówić ekspertki fundraisingu podczas webinarów organizowanych przez Pomagam.pl

Harmonogram webinarów fundraisingowych

Pierwszy webinar odbędzie się 15 maja o godzinie 16.00. Webinar poprowadzi Bogusława Łuka, Prezeska Fundacji Uniwersytet Dzieci i jej współzałożycielka. Ekspertka od strategicznego zarządzania i fundraisingu. Już od ponad 15 lat z powodzeniem łączy kropki między wizją, strategią, codziennymi działaniami i sprawdzaniem efektów w działaniach fundacji. Przez całe życie poszerza zakres swoich umiejętności, w ramach szkoleń takich jak ACCA, KAOSPilot czy Leadership Academy for Poland. 

Temat webinaru: Jak komunikować zysk społeczny?

Podczas webinaru Bogusława Łuka podzieli się wiedzą na temat tego, jak pokazać wymierną wartość społeczną naszych działań i jak skutecznie komunikować do donorów na co potrzebne są pieniądze?

Webinar jest bezpłatny, aby wziąć udział zapisz się: https://pomagam.clickmeeting.com/webinar-fundraisingowy-jak-komunikowac-zysk-spoleczny/register


Webinar: Jak utrzymać darczyńcę?, 22.05.2024 godz. 16.00

Drugi webinar odbędzie się 22 maja i poprowadzi go Sylwia Nowik-Spiczonek, Dyrektorka Fundraisingu w UNICEF Polska. Od ponad 7 lat związana z organizacjami pozarządowymi, gdzie z sukcesem realizuje strategię pozyskiwania funduszy. Jest ekspertem w zarządzaniu relacjami z darczyńcami, budowaniu i rozwijaniu zespołów oraz tworzeniu skutecznych strategii operacyjnych. 

Podczas webinaru Sylwia Nowik-Spiczonek opowie o tym, czym jest donor journey i donor centric? I jak uszczęśliwić darczyńcę?

Zapisz się na bezpłatny webinar: https://pomagam.clickmeeting.com/webinar-fundraisingowy-jak-utrzymac-darczynce-/register

Webinar: Fundraising w NGO: czego mogą się od siebie nauczyć duże i małe organizacje?, 29.05. 2024, godz. 16.00

Trzeci webinar poprowadzi Inez Jaworska, psycholożka i fundraiserka, zdobywała doświadczenie w Polskiej Akcji Humanitarnej, Fundacji DKMS, była wiceprezeska Polskiego Stowarzyszenia Fundraisingu, aktualnie zajmująca stanowisko Menadżerki Fundraisingu w Fundacji Pismo. Ma doświadczenie w zarządzaniu projektami, tworzeniu komunikacji, we współpracy z biznesem oraz z darczyńcami indywidualnymi. 

Webinar zostanie wzbogacony o case study: fundraising w mediach niezależnych i kulturze.

Zapisz się na webinar: https://pomagam.clickmeeting.com/webinar-fundraising-w-ngo-czego-moga-sie-od-siebie-nauczyc-duze-i-male-organizacje-/register


Webinar: Współpraca NGO z biznesem, 5.06.2024. godz. 16.00

Cykl fundraisingowy Pomagam.pl zamknie webinar Elżbiety Malczyk, która jest praktykiem biznesu w obszarze marketingu i komunikacji z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach. Pracowała w takich firmach jak Danone, Materne, Reckitt Benckiser, Disney, Leroy Merlin na stanowiskach od specjalisty po dyrektora marketingu i CSR. Od 10 lat świadczy zewnętrzne usługi marketingowe na rzecz różnych firm w ramach spółki Setup Shop. 

Miłośniczka zwierząt, od 2008 roku związana wolontariacko z Fundacją Viva!. Od 2015 prowadzi program adopcji psów i kotów z domów tymczasowych, Adopciaki.pl, organizowany przez Fundację Viva! we współpracy z Nestle Purina. 

NGOs i biznes: tak różni, tak podobni inne cele, podobne strategie. Podczas webinaru Elżbieta Malczyk podzieli się wiedzą o tym, jak organizacje pozarządowe mogą budować relacje z biznesem i jaka jest rola marki w biznesie i w NGO? 

Zapisz się na bezpłatny webinar: https://pomagam.clickmeeting.com/webinar-fundraisingowy-wspolpraca-ngo-z-biznesem/register

Zapraszamy wszystkie zainteresowane organizacje do udziału w naszym bezpłatnym cyklu webinarów o fundraisingu. Weź udział i rozwijaj swój fundraising, bo jest to kluczowe narzędzie do zapewnienia stabilności finansowej i rozwoju twojej organizacji. 

🚀 Co zyskasz, biorąc udział w webinarach:

✅ wiedzę od doświadczonych ekspertek fundraisingu w Polsce

✅inspirujące przykłady, jak prowadzić skuteczny fundraising 

✅ praktyczne wskazówki, dzięki którym od razu możesz wdrożyć  działania fundraisingowe  na najwyższym poziomie w swojej organizacji 

Zapisz się już dziś na bezpłatne webinary i zdobywaj wiedzę o fundraisingu od najlepszych!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij