Jak pomóc Ukrainie: zbiórki online

Kamila
14 marca 2022
Wpis Jak pomóc Ukrainie: zbiórki online - miniaturka zdjęcia

Chcesz wspierać Ukraińców, ale nie wiesz, od czego zacząć? Przygotowaliśmy 3 opcje, które Ci pomogą. W przypadku każdej z nich pokrywamy wszystkie opłaty - 100% wpłat trafi na pomoc Ukrainie.

Zobacz, jak możesz pomóc Ukrainie:

1. Wsparcie zbiórki

https://pomagam.pl/solidarnizukraina - zachęcamy do ciągłego wsparcia naszej zbiórki zarówno poprzez bezpośrednie wpłaty, jak i udostępnianie zbiórki.
Każda wpłata i udostępnienie są na wagę złota. Zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby 100% zebranych środków trafiło na pomoc Ukrainie, dlatego serwis Pomagam.pl pokryje wszystkie opłaty i prowizje operatorów.


2. Własne zbiórki na Ukrainę

Na Pomagam.pl znajdziecie prostą, ale dokładną instrukcję, jak założyć własną zbiórkę na pomoc Ukrainie. Sprawdź sekcję "Jak to działa?". Każda i każdy z Was może zagrzać swoich przyjaciół i znajomych w mediach społecznościowych do wsparcia jego zbiórki. Możecie w ten sposób organizować środki na leki, sprzęt taktyczny dla żołnierzy, żywność i inne potrzeby związane z akcją pomocową dla Ukrainy. Założyliście u nas już kilkaset takich zbiórek!

3. Dla Firm

https://pomagam.pl/firmydlaukrainy  - trzecia forma to rozwiązanie dla polskich firm. Jeśli prowadzicie firmy, albo pracujecie w firmach, w których jest chęć pomocy osobom poszkodowanym podczas tej wojny, możecie ją założyć i wspólnie ze swoimi kolegami z pracy, partnerami biznesowymi i pracownikami zebrać środki na ten cel. W ten sposób zebraliśmy już dodatkowe kilkaset tysięcy złotych


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij