Zebrali 4 500 zł, aby uratować życie zmaltretowanej łabędzicy!!

Magdalena
28 marca 2019
Wpis Zebrali 4 500 zł, aby uratować życie zmaltretowanej łabędzicy!! - miniaturka zdjęcia


Matylda to młoda łabędzica, która trafiła do Ośrodka Rehabilitacji Zwierząt Chronionych w Przemyślu w ciężkim stanie. Jej stan wymagał natychmiastowej interwencji i specjalistycznego oraz bardzo drogiego leku, które został sprowadzony dla niej z Francji. Dzięki pomocy dobrych ludzi udało się zebrać ponad 4 500 zł, by uratować życie Matyldy!! 

Ta młoda gołębica Matylda z trudem walczyła o życie. Była słaba, zrezygnowana, a jej ciało było pełne robactwa. Jedynie odpowiedni lek i karma mogły ją uratować. Jednak specjalistyczny środek, który mógł jej pomóc, był ogromnie kosztowny. Dlatego na Pomagam.pl założono zbiórkę https://pomagam.pl/matyldadaxwfnzj, by pokryć koszty leczenia i błyskawicznie zebrano ponad 4 653 zł, czyli 103% założonego celu!!Zbiórka na leczenie łabędzicy Matyldy nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia potrzebującym zwierzakom. 

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij