Niepełnosprawna para zebrała prawie 19 000 zł, aby spełnić swoje największe marzenie!!

Magdalena
30 maja 2019
Wpis Niepełnosprawna para zebrała prawie 19 000 zł, aby spełnić swoje największe marzenie!! - miniaturka zdjęcia

Martina i Adam to para z ponad 11-letnim stażem. Oboje poruszają się na wózkach inwalidzkich, co jednak nie przeszkadza im w samodzielnym życiu. Mają własny dom, samochód i niezależne prace. Do pełni szczęścia brakuje im jednak potomstwa. Niestety, ze względu na ich niepełnosprawność i liczne doznane urazy, nie są w stanie w naturalny sposób zrealizować tego marzenia. Jedynym sposobem jest metoda IN VITRO.

Małżeństwo jest pod stałą opieką zaufanej kliniki, jednak koszty terapii przerosły ich oczekiwania i możliwości finansowe. Dlatego para postanowiła poprosić o pomoc swoich bliskich. W tym celu założona została zbiórka na Pomagam.pl https://pomagam.pl/szumskichcud, która okazała się ogromnym sukcesem. Dzięki wsparciu 406 Darczyńców Martina i Adam zebrali 125% założonego celu, czyli 18 827 zł!!!!

Zbiórka na pokrycie kosztów leczenia Martiny i Adama to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby zrealizować własne marzenia.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij