Znowu uratowali psy przed śmiercią! Na dalsze leczenie pupili zebrali ponad 41 000 zł!!

Magdalena
14 lutego 2020
Wpis Znowu uratowali psy przed śmiercią! Na dalsze leczenie pupili zebrali ponad 41 000 zł!! - miniaturka zdjęcia


Wolontariusze z Viva! Interwencje, kolejny raz uratowali najbardziej potrzebujące zwierzaki, przed pewną śmiercią!  Na Pomagam.pl zebrali już ponad 41 000 zł, aby pokryć koszty związane z leczeniem pupili!!  


Wolontariusze z Viva! Interwencje od lat pomagają potrzebującym zwierzętom. Poszkodowane, cierpiące, wycieńczone i porzucone przez właścicieli psy byłyby skazane na pewną śmierć, gdyby nie niezłomność tych ludzi o wielkich sercach. 

Podczas ostatnich interwencji pod skrzydła wolontariuszy trafiło kilka nowych podopiecznych. Część z nich żyła w skrajnej biedzie i brudzie, z licznymi ranami, otwartymi złamaniami i bez sił do dalszych zmagań. 

Jednak interwencja i odbiór zwierząt to dopiero początek. Ich leczenie i rehabilitacje trwają nieraz długie miesiące. A to wszystko niestety sporo kosztuje. Na szczęście wolontariusze nie poddają się i robią co w ich mocy, aby przywrócić podopiecznym nadzieję. Chcąc zdobyć potrzebne środki na pokrycie opłat związanych z leczeniem psów, utworzona została zbiórka na Pomagam.pl https://pomagam.pl/odebrane2020Dzięki wsparciu 1 253 Darczyńców udało im się zebrać ponad 41 200 zł!!

Zbiórka na leczenie psów to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby pomóc najbardziej potrzebującym zwierzętom.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij