Zbiórka Leczenie uratowanych zwierzaków - zdjęcie główne

Leczenie uratowanych zwierzaków

47 456 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 388 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Nasze ostatnie interwencje:

Tołdi - odebrany interwencyjnie skrajnie zaniedbany pies. Ten mikropies żył przywiązany smyczą do ogrodzenia, za "budę" służyła mu stara szafka... Tołdi po ostrzyżeniu okazał się być dodatkowo skrajnie wychudzony, będzie wymagał kosztownego leczenia...

Czubaka - piesek znaleziony podczas powrotu z interwencji, we wsi pod Radzyminem. Był skrajnie zaniedbany, jego sierść polepiona tak bardzo, że chłopak ledwo się poruszał.

Murzynek - półroczny szczeniak, którego ktoś podarował parze staruszków 90+ na wsi... Maluch mieszkał w ciemnej komórce, w przyszłości miał trafić na łańcuch. Opiekunowie oddali go dobrowolnie.

Stefan - ok 3-4 letni pies, którego całym życiem była oparta o stodołę deska i łańcuch... został odebrany i szuka nowego domu!

Muszka, sunia w zaawansowanej ciąży odebrana na wsi pod Warszawą :( Jest już po sterylizacji. Ma dopiero trzy lata! Jej światem był brudny kojec i rodzenie szczeniaków... 

Migotka, 10 letnia suczka - właścicielowi była już niepotrzebna, bo "nawet nie szczeka". Cudowna, delikatna, nigdy nie była leczona. Całym jej życiem był 2 m łańcuch! 

20 kotów mnożących się między sobą od lat w 15m mieszkaniu w Warszawie! Koty są karmione ryżem i leczone ludzkimi kroplami na katar! Odebraliśmy wszystkie koty - pod naszą opiekę trafiło ich łącznie 9!

Malinka - znaleziona na wsi 5-kg sunia z dużym guzem listwy mlecznej. Ma parę lat, co robiła sama na ulicy? Dziś jest po zabiegu i szuka domu stałego!

Warszawska Wola. Tajgerek. Zasikany, wychudzony, poraniony umierał we własnym kale! Leżał tak od co najmniej kilku dni! Stary, zapomniany, na terenie zakładu kamieniarskiego... Jego właściciel był świadomy stanu psa a jednak nie pomógł mu!

Dwa psy zabrane z meliny na warszawskim Mokotowie. Właścicielem psów był wieloletni alkoholik, który trafił w dniu wczorajszym do szpitala. Psy żyły w skrajnym brudzie w ciemnym mieszkaniu, we własnych odchodach, pochowane za meblami...

Poncho ma 20 kg NADWAGI!  W dniu odbioru miał bolesne łapy, opuchnięte oczy, ciężko oddychał, - ciągle dyszał! Stwierdzono u niego GUZ na śledzionie, ale aby przejść zabieg musi schudnąć min. 15 kg :(

Rufus to staruszek, który ma 17 lat, bardzo zaawansowaną demencję i bolące stawy. Do tej pory żył... na zewnątrz :( Jego ludzie bez żalu zrzekli się go... no po co komu stary pies?

Kajtek odebrany z tragicznych warunków... z rozpadającej się budy i ławki, pod którą się chował. Karmiony uszkami ze świąt. Na szyi miał bardzo ciasno zawiązaną obrożę, druty, folię - co sprawiło, że jego głowa była opuchnięta!

Psiak odebrany z otwartym złamaniem, a właściwie - jak się potem okazało - z bardzo starym zwichnięciem (stąd wystająca kość!), którego właściciel nie pofatygował się, aby pomóc zwierzęciu! Co za tym idzie, kość niszczała a w ranę wdało się zakażenie i martwica! Najprawdopodobniej konieczna będzie amputacja łapki...

*

Zajmujemy się interweniowaniem w przypadkach znęcania nad zwierzętami, walką o ich prawa w sądach a także ich... leczeniem. Odbiór zwierzęcia to tak naprawdę i koniec i początek. Koniec jego gehenny a początek naszej walki o to zwierzę. W roku 2019 odebraliśmy 47 zwierząt!

Trafiają do nas zwierzaki w bardzo złym stanie: głodzone, chore, często chore terminalnie, zaniedbane do granic możliwości, wyniszczone i zrezygnowane. Naszym zadaniem jest zrobienie WSZYSTKIEGO, aby je uratować lub choćby zapewnić im komfort życia - a to kosztuje!

Miesięcznie leczenie odebranych zwierząt to koszty od kilku do kilkunastu tysięcy złotych, dlatego bardzo prosimy o wsparcie tych najbardziej potrzebujących: zwierząt odebranych ze złych warunków, nad którymi znęcano się psychicznie lub fizycznie i którym musimy pomóc odzyskać nadzieję! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.02.21
  02.02.21

  Dobrze, że jesteście!

 • Meg P - awatar

  Meg P

  19.12.20
  19.12.20

  :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.03.20
  14.03.20

  Wspaniali jesteście. Ostatnio Was pomyliłam i byłam niemiła. Mimo wszystko mam nadzieję, że działacie dalej ostro jak zawsze! :*

  • Viva! Interwencje - awatar

   Viva! Interwencje - Organizator zbiórki

   26.03.20
   26.03.20

   dziękujemy, działamy oczywiście!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.02.20
  08.02.20

  Zdrowka dla piesków !!

  • Viva! Interwencje - awatar

   Viva! Interwencje - Organizator zbiórki

   26.03.20
   26.03.20

   Dzięki!

 • AgaT - awatar

  AgaT

  06.02.20
  06.02.20

  Walcz Tajgerku♥️♥️♥️

47 456 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 388 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 1 388

Puzon - awatar
Puzon
10
Maksymilian - awatar
Maksymilian
5
Mateusz - awatar
Mateusz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Kacper - awatar
Kacper
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Wiktoria - awatar
Wiktoria
4

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij