Ponad 122 000 zł na lepsze warunki życia dla zwierzaków z Fundacji Nasza Szkapa!!

Opublikowano 17 lutego 2019 przez Magdalena

Bezbronne zwierzęta z Fundacji Nasza Szkapa wołają o pomoc i lepsze warunki życia. Liczba porzuconych i schorowanych mieszkańców tej placówki stale rośnie, a wolontariusze robią co mogą, by zapewnić im godne schronienie i przytulny kąt. Jednak pieniędzy na bieżące utrzymanie stale brakuje, nie mówiąc już o budowie dodatkowych przestrzeni dla zwierząt.

Dlatego Fundacja postanowiła poprosić o pomoc. Zbiórka założona na Pomagam.pl wywołała ogromne poruszenie i zaangażowała niemal 4 000 Darczyńców, którzy wpłacili łącznie 122 648 zł!!! Ten wynik to efekt 56 576 udostępnień i nagłośnienia sprawy w mediach. 

Zbiórka na rzecz zwierząt z Fundacji Nasza Szpaka to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że również możesz zorganizować zbiórkę, która wesprze los potrzebujących zwierząt w Twojej okolicy!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij