To ona opiekuje się starymi i niechcianymi psami! Na Pomagam.pl zebrała już 13 900 zł!!

Opublikowano 08 sierpnia 2019 przez Magdalena


Psy to oddani towarzysze. Przez lata wiernie służą swoim właścicielom, są z nimi na dobre i na złe. Jednak nie zawsze doczekują się należytego i godnego traktowania w ostatnich latach swojego życia.


Dla wielu osób stary pies, który już nie skacze ochoczo na przywitanie i nie merda ogonkiem, jest bezwartościowy i często trafia na bruk.

To właśnie tymi zapomnianymi i odtrąconymi psami zajmuje się Beata. Przyjmuje je pod swój dach, zapewnia pomoc, ciepły kąt i odpowiednie pożywienie.  Obecnie pod jej opieką są 23 psiaki, które trzeba utrzymać i wykarmić, co niesie ze sobą ogromne koszty.


Jak zdobyć potrzebne środki? Beata postanowiła wykorzystać do tego serwis Pomagam.pl. Założona przez nią zbiórka https://pomagam.pl/ubramnieba została wielokrotnie udostępniana w mediach społecznościowych, co przyniosło doskonały efekt. Kobieta zebrała już niemal 14 000 zł, a zbiórka wciąż trwa!

Zbiórka na utrzymanie zwierzaków to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia potrzebującym zwierzętom. 


ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info


Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?


1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.


2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!


3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.


4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 


5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.


ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij