Siostra zebrała już prawie 7 000 na opłacenie opiekunki dla niepełnosprawnej Agaty!!!

Magdalena
04 czerwca 2019
Wpis Siostra zebrała już prawie 7 000 na opłacenie opiekunki dla niepełnosprawnej Agaty!!! - miniaturka zdjęcia

Agata od 6 miesiąca życia jest osobą niepełnosprawną. Po szczepieniu przeciwko czarnej ospie pojawiło się u niej zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych, co w konsekwencji doprowadziło do niedowładu całego ciała! Kobieta nie jest w stanie chodzić ani mówić i wymaga 24-godzinnego wsparcia.

Do tej pory była pod opieką rodziców, jednak oboje są w ciężkim stanie, gdyż poważnie chorują. Wtedy z pomocą przyszła siostra Ania, niestety z racji swoich innych obowiązków nie jest w stanie poświęcić się całkowicie opiece nad Agatą. 

Ania postanowiła jednak poszukać innego rozwiązania. Założyła na Pomagam.pl zbiórkę https://pomagam.pl/agata50, aby zdobyć środki na zatrudnienie profesjonalnej opiekunki do osób niepełnosprawnych. Na ten moment, dzięki wsparciu dobrych ludzi zebrała już 133% założonego celu, czyli 6 658 zł!!

Zbiórka na zatrudnienie opiekunki dla Agaty to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia osobom potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij