Ogromny guz w pyszczku Pimpka stale rośnie! Zebrano już ponad 3000 zł na jego operację!

Magdalena
26 lipca 2019
Wpis Ogromny guz w pyszczku Pimpka stale rośnie! Zebrano już ponad 3000 zł na jego operację! - miniaturka zdjęcia

Pies Pimpek jest podopiecznym Fundacji Mondo Cane. Został porzucony przez swoich właścicieli i zdany na siebie. 

W jego pysku nagle pojawił się niepokojący guz, który zaczął szybko się powiększać. Rozrósł się on do takich rozmiarów, że Pimpuś nie mógł zamknąć pyszczka i ogromnie cierpiał.

Wolontariusze nie mieli wątpliwości i od razu zawieźli go do lecznicy. Konieczna okazała się natychmiastowa operacja i usunięcie niepokojącej narośli. Niestety fundacji brakuje środków potrzebnych do pokrycia kosztów zabiegu. Zdecydowano jednak, że nie pozwolą Pimpkowi dalej cierpieć. 

Aby zebrać pieniądze potrzebne na sfinansowanie operacji, wolontariusze postanowili założyć na Pomagam.pl zbiórkę https://pomagam.pl/pimpekmondocane. Dzięki wsparciu 138 Darczyńców błyskawicznie zebrano 112 % celu, czyli 3 388 zł!

Zbiórka na operację psa Pimpka to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia poszkodowanym zwierzętom. 

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij