Pozostawiono jest na pewną śmierć! Zebrali prawie 8000 zł, by ratować porzucone pisklęta!

Magdalena
05 lipca 2019
Wpis Pozostawiono jest na pewną śmierć! Zebrali prawie 8000 zł, by ratować porzucone pisklęta! - miniaturka zdjęcia

Do Ośrodka Rehabilitacji Zwierząt Chronionych w Przemyślu trafiły skrajnie wyczerpane pisklęta sowy. Były o krok od śmierci, lecz weterynarze dzielnie walczyli, aby uratować ich życie. 

Stan małych sówek jest bardzo niestabilny, bez stałej opieki i regularnego karmienia nie przeżyją nawet jednego dnia!! 

Każdy dzień to dla nich nowe wyzwanie, które pochłania ogromną ilość pieniędzy... Wolontariusze ośrodka założyli na Pomagam.pl zbiórkę https://pomagam.pl/piskletasttb4gd, aby uratować te niewinne pisklęta. Dzięki wsparciu 230 osób zebrano już 7 800 zł!!

Zbiórka na leczenie małych sówek to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia potrzebującym zwierzakom.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij