Jak oni to zrobili?! Ponad 48 000 zł na pomoc schronisku w Korabiewicach!

Marta
06 stycznia 2019
Wpis Jak oni to zrobili?! Ponad 48 000 zł na pomoc schronisku w Korabiewicach! - miniaturka zdjęcia

Ile można patrzeć na coraz bardziej przepełnione schroniska? Nazbyt często brakuje miejsca dla zwierząt i przede wszystkim pieniędzy, by zapewnić im dobre warunki bytu. Ważne, że coraz więcej schronisk jest finansowanych wyłącznie dzięki dobrej woli Darczyńców…

Pracownicy schroniska w Korabiewicach nie chcieli siedzieć bezczynnie. Założyli zbiórkę na Pomagam.pl https://pomagam.pl/sucheboksy i dzięki pomocy Darczyńców udało się zebrać ponad 48 000 zł!!! 

Zbiórka wciąż trwa - zaangażowało się w nią prawie 860 Darczyńców !!! Imponujący wynik, a może być jeszcze lepiej! Mamy wpływ na zmiany na lepsze !!!Zbiórka na remont schroniska  w Korabiewicach to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że każdy z nas może pomóc, organizując własną zbiórkę, która będzie wsparciem dla Twojej lokalnej społeczności.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

 

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij