Zbiórka Lepsze warunki w schronisku - miniaturka zdjęcia

Lepsze warunki w schronisku

Czy chciał(a)byś, aby w schronisku dla zwierząt bezdomnych były dobre warunki życia, w tym bezpieczne, (wy)godne, suche boksy? A jeśli te warunki zależałyby wyłącznie od Ciebie, od twojego wsparcia finansowego, to przekazał(a)byś choć 2zł na poprawę warunków życia?
Zwierzęta z Schroniska w Korabiewicach potrzebują Ciebie! Placówka utrzymuje się z datków - warunki zależą od hojności Darczyńców.

Dzięki Waszemu zaangażowaniu wybudowaliśmy tylko w tym roku #drogakorabek* i problem błota między boksami zniknął. Teraz chcemy pozbyć się błota z boksów psich, aby w schronisku było wreszcie sucho i czysto. Już wiemy, że bardzo spisują się płyty ażurowe - zrobiliśmy boksy testowe. Koszt utwardzenia boksu (materiały, robocizna) to ok. 1300zł.
Aby pozyskać te środki, oddajemy na wasze ręce kalendarz A4 na rok 2019 w cenie 10zł. O szczegółach zakupowych dowiecie się z www.schronisko.info.pl/kalendarz2019 Nakład kalendarza nie wystarczy na pokrycie inwestycji, poza tym często nie chcecie gadżetów, a chcecie po prostu przekazać datek. Stąd też przygotowaliśmy dla Was tę zbiórkę. Wasze wsparcie jest więcej niż mile wdziane!

W najgorszych okresach pogodowych jest to:
Chcemy, aby było to (przetestowaliśmy w lato utwardzenie boksów i sprawdza się fantastycznie):

*Więcej o inwestycji możecie dowiedzieć się z: https://schronisko.info.pl/o-nas/blog/item/754-drogakorabek-czyli-marzenia-to-rzeczywisto%C5%9B%C4%87-w-czasie-przysz%C5%82ym

Krótkie info o nas (wiemy, że nie każdy nas zna):
Schronisko w Korabiewicach VIVA istnieje od 2012 roku. Wcześniej placówka była zarządzana przez ludzi, dla których los zwierząt nie miał znaczenia. Od czasu zajęcia się placówka stawiamy ją na nogi, nie tylko opiekując się i szukając dobrych domów, ale również remontując, inwestując w rozwój, by móc dać możliwie najlepsze warunki podopiecznym: bezpieczne i wygodne boksy, domki, budy, wybiegi. Szukając nowych domów naszym podopiecznym, weryfikujemy kandydatów, pomagamy w adaptacji. Obecnie pod opieką schroniska jest 300 zwierząt różnych gatunków.

Schronisko utrzymuje się od samego początku z datków ludzi, nie mamy stałego wsparcia od gmin. Koszty miesieczne to ok. 130 tys zl. Zwierzęta są karmione dobrej jakości karmą, zwierzęta chore otrzymują karmę potrzebną dla ich zdrowia. Zwierzęta są leczone bez względu na koszty - nawet u specjalistów w Warszawie. Opieka nad zwierzętami jest sprawowana wg. dwu zasad: "W Korabiewicach nie da się nie istnieje" oraz "Korabiewickie zwierzęta nie są w niczym gorsze od zwierząt posiadających dom". Ogromną rolę ma wolontariat przy małej liczbie zaangażowanych pracowników : zajmuje się promocją zwierząt, szkoleniem ich a także wspiera pracę w schronisku. Schronisko jest miejscem odwiedzin wycieczek szkolnych i zorganizowanych grup wolontariatu pracowniczego, czy innych grup specjalnych (np. więźniowie, młodzież z ośrodka wychowawczego). Co roku organizowany jest Dzień Dziecka - impreza mająca m.in edukację najmłodszych.

Zachęcamy do dołączenia do grupy pracowitych i zmotywowanych wielbicieli zwierząt. Będziemy zobowiązani za stałe wsparcie finansowe - wystarczy choć symboliczny przelew na konto choć na 2zl - info jak wesprzeć znajdziesz na www.schronisko.info.pl/nakarm-zwierzaka (sms, PayPal etc.)

Dzięki za wsparcie - bo dzięki Tobie możemy istnieć. Utrzymujemy się wyłącznie z datków.

WYDATKI:

Wybierz kwotę

Aktualności

 • Schronisko w Korabiewicach - oficjalna strona - awatar

  Schronisko w Korabiewicach - oficjalna strona

  13.11.18
  13.11.18

  JEŚLI WY PRZEKAZUJECIE PIENIĄDZE, MY WYDAJEMY NA ZAŁOŻONY CEL #Sucheboksy w tym roku zagoszczą choć w części boksów! Z uzbieranej kwoty już zrobiliśmy zakupy partii kostki ażurowej oraz kilku wywrotek piachu. Niebawem ruszamy z pracami! Koszt utwardzenia jednego boksu to ok 1300zk. Boksów jest 100. Przyłącz się do akcji - podaruj 10zł!: * Kupując kalendarz Www.schronisko.info.pl/kalendarz2019 * Przekazując datek www.pomagam.pl/sucheboksy

  Zdjęcie aktualności 21 858

Komentarze

 • Miłośniczka psów - awatar

  Miłośniczka psów

  13.11.18
  13.11.18

  Trzymam kciuki by wszystkie boksy zostały wyremontowane!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.11.18
  12.11.18

  Dziękuję Wam że dbacie o zwierzaki! Niewiele ale dokładam cegiełke na suche boksy! Info na peperze się roznosi :D na pewno zamówię jeszcze kalendarz :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.11.18
  06.11.18

  Pomagajmy naszym mniejszym przyjaciela.Kazda zl jest ważna!

 • Małgorzata Jurek - awatar

  Małgorzata Jurek

  05.11.18
  05.11.18

  Jesteście wspaniali. Oby się udało

 • Ania - awatar

  Ania

  01.11.18
  01.11.18

  Jeśli każdy, kto nawet całkiem przypadkiem trafi na tą zbiórkę, wpłaci symboliczną kwotę - 100% uzbiera się bardzo szybciutko! Pomagajmy tym kochanym zwierzakom!

Wpłaty - 178

Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Ewelina Piechna - awatar
10
Ewelina Piechna
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Marlo i Loyd - awatar
20
Marlo i Loyd
Aga Dylicka - awatar
200
Aga Dylicka
Aleksandra Jeżak - awatar
20
Aleksandra Jeżak
Anonimowy Darczyńca - awatar
200
Anonimowy Darczyńca
ANNA ŻYWICKA I KRZYSZTOF TYMECKI - awatar
300
ANNA ŻYWICKA I KRZYSZTOF TYMECKI
Anonimowy Darczyńca - awatar
180
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.