Lepsze warunki w schronisku

62 489 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 070 osób

Czy chciał(a)byś, aby w schronisku dla zwierząt bezdomnych były dobre warunki życia, w tym bezpieczne, (wy)godne, suche boksy? A jeśli te warunki zależałyby wyłącznie od Ciebie, od twojego wsparcia finansowego, to przekazał(a)byś choć 2zł na poprawę warunków życia?
Zwierzęta z Schroniska w Korabiewicach potrzebują Ciebie! Placówka utrzymuje się z datków - warunki zależą od hojności Darczyńców.

Dzięki Waszemu zaangażowaniu wybudowaliśmy tylko w tym roku #drogakorabek* i problem błota między boksami zniknął. Teraz chcemy pozbyć się błota z boksów psich, aby w schronisku było wreszcie sucho i czysto. Już wiemy, że bardzo spisują się płyty ażurowe - zrobiliśmy boksy testowe. Koszt utwardzenia boksu (materiały, robocizna) to ok. 1300zł.
Aby pozyskać te środki, oddajemy na wasze ręce kalendarz A4 na rok 2019 w cenie 10zł. O szczegółach zakupowych dowiecie się z www.schronisko.info.pl/kalendarz2019 Nakład kalendarza nie wystarczy na pokrycie inwestycji, poza tym często nie chcecie gadżetów, a chcecie po prostu przekazać datek. Stąd też przygotowaliśmy dla Was tę zbiórkę. Wasze wsparcie jest więcej niż mile wdziane!

W najgorszych okresach pogodowych jest to:
Chcemy, aby było to (przetestowaliśmy w lato utwardzenie boksów i sprawdza się fantastycznie):

*Więcej o inwestycji możecie dowiedzieć się z: https://schronisko.info.pl/o-nas/blog/item/754-drogakorabek-czyli-marzenia-to-rzeczywisto%C5%9B%C4%87-w-czasie-przysz%C5%82ym

Krótkie info o nas (wiemy, że nie każdy nas zna):
Schronisko w Korabiewicach VIVA istnieje od 2012 roku. Wcześniej placówka była zarządzana przez ludzi, dla których los zwierząt nie miał znaczenia. Od czasu zajęcia się placówka stawiamy ją na nogi, nie tylko opiekując się i szukając dobrych domów, ale również remontując, inwestując w rozwój, by móc dać możliwie najlepsze warunki podopiecznym: bezpieczne i wygodne boksy, domki, budy, wybiegi. Szukając nowych domów naszym podopiecznym, weryfikujemy kandydatów, pomagamy w adaptacji. Obecnie pod opieką schroniska jest 300 zwierząt różnych gatunków.

Schronisko utrzymuje się od samego początku z datków ludzi, nie mamy stałego wsparcia od gmin. Koszty miesieczne to ok. 130 tys zl. Zwierzęta są karmione dobrej jakości karmą, zwierzęta chore otrzymują karmę potrzebną dla ich zdrowia. Zwierzęta są leczone bez względu na koszty - nawet u specjalistów w Warszawie. Opieka nad zwierzętami jest sprawowana wg. dwu zasad: "W Korabiewicach nie da się nie istnieje" oraz "Korabiewickie zwierzęta nie są w niczym gorsze od zwierząt posiadających dom". Ogromną rolę ma wolontariat przy małej liczbie zaangażowanych pracowników : zajmuje się promocją zwierząt, szkoleniem ich a także wspiera pracę w schronisku. Schronisko jest miejscem odwiedzin wycieczek szkolnych i zorganizowanych grup wolontariatu pracowniczego, czy innych grup specjalnych (np. więźniowie, młodzież z ośrodka wychowawczego). Co roku organizowany jest Dzień Dziecka - impreza mająca m.in edukację najmłodszych.

Zachęcamy do dołączenia do grupy pracowitych i zmotywowanych wielbicieli zwierząt. Będziemy zobowiązani za stałe wsparcie finansowe - wystarczy choć symboliczny przelew na konto choć na 2zl - info jak wesprzeć znajdziesz na www.schronisko.info.pl/nakarm-zwierzaka (sms, PayPal etc.)

Dzięki za wsparcie - bo dzięki Tobie możemy istnieć. Utrzymujemy się wyłącznie z datków.

WYDATKI:A to kilka zdjęć z realizacji akcji #sucheboksy w 2018r:

Aktualizacje


 • Schronisko w Korabiewicach - oficjalna strona - awatar

  Schronisko w Korabiewicach - oficjalna strona

  19.12.2018
  19.12.2018

  Powoli rok 2018 się kończy. W tym roku udało się utwardzić 28 boksów. Teraz przestój - święta, mróz, który ściął ziemię. Czekamy na wyższe temperatury. O akcji #sucheboksy możecie wyczytać na facebooku. Jesteśmy super zadowoleni z efektów. Boksy wyglądają super, ale do zrobienia jest kolejne 100! Na to potrzebujemy waszego wsparcia - datków na tę zbiórkę oraz zakupów kalendarza za 10zł www.schronisko.info.pl/kalendarz2019

  A na zdj. kolejna duża partia zamówionej kostki ażurowej! :D

  Zdjęcie aktualizacji 23 204

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • @ Deykun - awatar

  @ Deykun

  12.07.2019
  12.07.2019

  (。◕‿‿◕。)

 • buhci0 - awatar

  buhci0

  02.04.2019
  02.04.2019

  Arek gratuluje wygranej

 • Monika mazur - awatar

  Monika mazur

  25.01.2019
  25.01.2019

  Trzymam za was kciuki i wspieram co roku :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.01.2019
  20.01.2019

  Pozdrawiam serdecznie.

 • Stefan Milaniuk - awatar

  Stefan Milaniuk

  19.01.2019
  19.01.2019

  Dziękuję, że mogłem pomóc : )

62 489 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 070 osób

Wpłaty: 1 070

@ Deykun - awatar
@ Deykun
20
Aleksandra Piątek - awatar
Aleksandra Piątek
170
buhci0 - awatar
buhci0
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aleksandra Piątek - awatar
Aleksandra Piątek
1 000
Piotr Składanek - awatar
Piotr Składanek
52
Agnieszka Tomczak - awatar
Agnieszka Tomczak
50
Hubert Gałązka - awatar
Hubert Gałązka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
18

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij