Lepsze warunki w schronisku

62 489 zł z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 070 osób

Czy chciał(a)byś, aby w schronisku dla zwierząt bezdomnych były dobre warunki życia, w tym bezpieczne, (wy)godne, suche boksy? A jeśli te warunki zależałyby wyłącznie od Ciebie, od twojego wsparcia finansowego, to przekazał(a)byś choć 2zł na poprawę warunków życia?
Zwierzęta z Schroniska w Korabiewicach potrzebują Ciebie! Placówka utrzymuje się z datków - warunki zależą od hojności Darczyńców.

Dzięki Waszemu zaangażowaniu wybudowaliśmy tylko w tym roku #drogakorabek* i problem błota między boksami zniknął. Teraz chcemy pozbyć się błota z boksów psich, aby w schronisku było wreszcie sucho i czysto. Już wiemy, że bardzo spisują się płyty ażurowe - zrobiliśmy boksy testowe. Koszt utwardzenia boksu (materiały, robocizna) to ok. 1300zł.
Aby pozyskać te środki, oddajemy na wasze ręce kalendarz A4 na rok 2019 w cenie 10zł. O szczegółach zakupowych dowiecie się z www.schronisko.info.pl/kalendarz2019 Nakład kalendarza nie wystarczy na pokrycie inwestycji, poza tym często nie chcecie gadżetów, a chcecie po prostu przekazać datek. Stąd też przygotowaliśmy dla Was tę zbiórkę. Wasze wsparcie jest więcej niż mile wdziane!

W najgorszych okresach pogodowych jest to:
Chcemy, aby było to (przetestowaliśmy w lato utwardzenie boksów i sprawdza się fantastycznie):

*Więcej o inwestycji możecie dowiedzieć się z: https://schronisko.info.pl/o-nas/blog/item/754-drogakorabek-czyli-marzenia-to-rzeczywisto%C5%9B%C4%87-w-czasie-przysz%C5%82ym

Krótkie info o nas (wiemy, że nie każdy nas zna):
Schronisko w Korabiewicach VIVA istnieje od 2012 roku. Wcześniej placówka była zarządzana przez ludzi, dla których los zwierząt nie miał znaczenia. Od czasu zajęcia się placówka stawiamy ją na nogi, nie tylko opiekując się i szukając dobrych domów, ale również remontując, inwestując w rozwój, by móc dać możliwie najlepsze warunki podopiecznym: bezpieczne i wygodne boksy, domki, budy, wybiegi. Szukając nowych domów naszym podopiecznym, weryfikujemy kandydatów, pomagamy w adaptacji. Obecnie pod opieką schroniska jest 300 zwierząt różnych gatunków.

Schronisko utrzymuje się od samego początku z datków ludzi, nie mamy stałego wsparcia od gmin. Koszty miesieczne to ok. 130 tys zl. Zwierzęta są karmione dobrej jakości karmą, zwierzęta chore otrzymują karmę potrzebną dla ich zdrowia. Zwierzęta są leczone bez względu na koszty - nawet u specjalistów w Warszawie. Opieka nad zwierzętami jest sprawowana wg. dwu zasad: "W Korabiewicach nie da się nie istnieje" oraz "Korabiewickie zwierzęta nie są w niczym gorsze od zwierząt posiadających dom". Ogromną rolę ma wolontariat przy małej liczbie zaangażowanych pracowników : zajmuje się promocją zwierząt, szkoleniem ich a także wspiera pracę w schronisku. Schronisko jest miejscem odwiedzin wycieczek szkolnych i zorganizowanych grup wolontariatu pracowniczego, czy innych grup specjalnych (np. więźniowie, młodzież z ośrodka wychowawczego). Co roku organizowany jest Dzień Dziecka - impreza mająca m.in edukację najmłodszych.

Zachęcamy do dołączenia do grupy pracowitych i zmotywowanych wielbicieli zwierząt. Będziemy zobowiązani za stałe wsparcie finansowe - wystarczy choć symboliczny przelew na konto choć na 2zl - info jak wesprzeć znajdziesz na www.schronisko.info.pl/nakarm-zwierzaka (sms, PayPal etc.)

Dzięki za wsparcie - bo dzięki Tobie możemy istnieć. Utrzymujemy się wyłącznie z datków.

WYDATKI:A to kilka zdjęć z realizacji akcji #sucheboksy w 2018r:

Aktualności


 • Schronisko w Korabiewicach - oficjalna strona - awatar

  Schronisko w Korabiewicach - oficjalna strona

  19.12.18
  19.12.18

  Powoli rok 2018 się kończy. W tym roku udało się utwardzić 28 boksów. Teraz przestój - święta, mróz, który ściął ziemię. Czekamy na wyższe temperatury. O akcji #sucheboksy możecie wyczytać na facebooku. Jesteśmy super zadowoleni z efektów. Boksy wyglądają super, ale do zrobienia jest kolejne 100! Na to potrzebujemy waszego wsparcia - datków na tę zbiórkę oraz zakupów kalendarza za 10zł www.schronisko.info.pl/kalendarz2019 A na zdj. kolejna duża partia zamówionej kostki ażurowej! :D

  Zdjęcie aktualności 23 204

Komentarze


 • @ Deykun - awatar

  @ Deykun

  12.07.19
  12.07.19

  (。◕‿‿◕。)

 • buhci0 - awatar

  buhci0

  02.04.19
  02.04.19

  Arek gratuluje wygranej

 • Monika mazur - awatar

  Monika mazur

  25.01.19
  25.01.19

  Trzymam za was kciuki i wspieram co roku :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.01.19
  20.01.19

  Pozdrawiam serdecznie.

 • Stefan Milaniuk - awatar

  Stefan Milaniuk

  19.01.19
  19.01.19

  Dziękuję, że mogłem pomóc : )

62 489 zł z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 070 osób

Wpłaty: 1 070

@ Deykun - awatar
@ Deykun
20
Aleksandra Piątek - awatar
Aleksandra Piątek
170
buhci0 - awatar
buhci0
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aleksandra Piątek - awatar
Aleksandra Piątek
1 000
Piotr Składanek - awatar
Piotr Składanek
52
Agnieszka Tomczak - awatar
Agnieszka Tomczak
50
Hubert Gałązka - awatar
Hubert Gałązka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
18

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij