40 000zł wpłynęło na Pomagam.pl w niecałe 8h na leczenie zwierzaków ze Zwierzęcej Polany!

Opublikowano 22 stycznia 2019 przez Marta

Pracownicy Zwierzęcej Polany postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i założyli na Pomagam.pl swoją zbiórkę: https://pomagam.pl/ktomazyc. Dzięki dużemu nagłośnieniu sprawy i zaangażowaniu blogerki Maffashion, w niecałe 8 godzin zebrano ponad 40 tysięcy złotych!! I na tym się nie skończyło!!

Z racji tego, że Fundacja Zwierzęca Polana finansowana jest z wpłat darczyńców, ich przychody są bardzo nieregularne i mocno ograniczone. A potrzeb jest niesamowicie wiele! Fundacja udzieliła pomocy wszystkim potrzebującym psom. Doprowadziło to do zadłużenia, którego ośrodek nie był sam w stanie samodzielnie spłacić.Dzięki zbiórce na Pomagam.pl i aktywnej jej promocji w mediach społecznościowych osiągnięto niesamowity wynik. 

W niecałe dwa dni zebrano ponad 60 000zł !!! Te pieniądze pozwoliły fundacji spłacić swoje zadłużenie i sfinansować kolejny miesiąc intensywnej działalności. 

Zbiórka na leczenie zwierzaków z Fundacji Zwierzęcej Polany to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że i Ty możesz wziąć sprawy w swoje ręce i zorganizować zbiórkę, która uratuje życie potrzebującym zwierzakom w Twojej okolicy.


ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info


Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.


ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij