Zbierz pieniądze na dowolny cel !

Opublikowano 22 stycznia 2019 przez Marta

Pracownicy Zwierzęcej Polany postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i założyli na Pomagam.pl swoją zbiórkę: https://pomagam.pl/ktomazyc.  Dzięki dużemu nagłośnieniu sprawy i zaangażowaniu blogerki Maffashion, w rekordowym tempie niecałych 8 godzin zebrano ponad 40 tysięcy złotych!!

Z racji tego, że Fundacja Zwierzęca Polana finansowana są z wpłat darczyńców, ich przychody są bardzo nieregularne i mocno ograniczone. A potrzeb jest niesamowicie wiele. Fundacja udzieliła pomocy wszystkim potrzebującym psom. Doprowadziło to do zadłużenia, którego ośrodek nie był sam w stanie spłacić. 

Cała zebrana suma to ponad 60 000zł !!! Te pieniądze pozwolą Fundacji spłacić swoje zadłużenie i sfinansować kolejny miesiąc intensywnej działalności. 

Zbiórka na leczenie zwierzaków z Fundacji Zwierzęcej Polany to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że i Ty możesz wziąć sprawy w swoje ręce i zorganizować zbiórkę, która uratuje życie potrzebującym zwierzakom w Twojej okolicy.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info 

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem kontakt@pomagam.pl, który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

 

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

  • Zbierasz tak długo, jak chcesz
  • Nie musisz zebrać całej kwoty
  • Zatrzymujesz każdą wpłatę
  • Wypłacasz w dowolnej chwili
  • Wypłacasz na dowolne konto
  • Wsparcie zespołu Pomagam.pl

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij