Z powodzeniem ratują zwierzęta na Kubie! Na Pomagam.pl zebrali już niemal 40 000 zł!!

Magdalena
08 listopada 2019
Wpis Z powodzeniem ratują zwierzęta na Kubie! Na Pomagam.pl zebrali już niemal 40 000 zł!! - miniaturka zdjęcia

Dla tych młodych ludzi los bezpańskich i wygłodzonych psów nie jest obojętny! Na Pomagam.pl zebrali niemal 40 000 zł, aby ratować porzucone zwierzęta na Kubie!


Podczas wakacji spędzanych na Kubie, Natalia i jej chłopak na własne oczy przekonali się o tym,  z jaką pogardą i obojętnością traktowane są bezpańskie zwierzęta na Kubie. Psy są wszędzie, a opieka weterynaryjna praktycznie nie istnieje. W obliczu takiej biedy społeczeństwa nikt nie poświęca uwagi zwierzętom.

Pewnego dnia para zauważyła na swojej drodze umierającego psa. Bez wahania postanowili oni zmienić swoje plany i przeznaczyć posiadane środki pieniężne na ratowanie zwierzaka. Znaleźli skromnego weterynarza, który całe serce wkłada w pomoc potrzebującym pupilom. Niestety często brakuje mu pieniędzy na podstawowe środki lecznicze. 

Ta sytuacja zmotywowała młodych ludzi do działania. Na Pomagam.pl założyli oni zbiórkę pieniędzy https://pomagam.pl/yvztyg6q potrzebnych do sfinansowania zakupu niezbędnych leków dla kubańskiego weterynarza, tak by mógł pomagać potrzebującym zwierzętom. Przez ich ogromne zaangażowanie zebrali niemal 40 000 zł!!

Zbiórka na zakup leków dla weterynarza na Kubie to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia potrzebującym zwierzętom. 

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!


Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij