Strażacy - ochotnicy zebrali już ponad 20 000 zł na nowy samochód dla psów ratowniczych!

Magdalena
25 września 2019
Wpis Strażacy - ochotnicy zebrali już ponad 20 000 zł na nowy samochód dla psów ratowniczych! - miniaturka zdjęcia

Ci strażacy zebrali już ponad 20 000 zł na nowy samochód do przewożenia psów ratowniczych!!Pomoc innym jest najważniejsza dla tej grupy strażaków - wolontariuszy z Wrocławia. Specjalizują się oni w poszukiwaniu osób zaginionych w terenie oraz w wyniku katastrof budowlanych. 

Każdy z nich działa z największym zaangażowaniem.

Każdy z nich zgłosił się do grupy z własnej woli.

Żaden nie bierze żadnego wynagrodzenia za swoją pracę. 

Są dostępni na każde zawołanie, przerywają codzienne sprawy i jadą na miejsce zdarzenia. Poświęcają mnóstwo czasu na codzienne szkolenia. Jak działają?Za pomocą specjalnie wyszkolonych psów ratowniczych, które wykorzystują swoje fantastyczne umiejętności, szybkość, świetny węch i ogromną motywację do odnalezienia człowieka, a także są w stanie pracować długo i w każdych warunkach.

To właśnie z myślą o tych pomocnikach założona została zbiórka na Pomagam.pl https://pomagam.pl/autodlapsow. Celem jest zakup nowego samochodu interwencyjnego, który umożliwi bezpieczne przewożenie psów na miejsce zdarzenia, w godnych warunkach, niezależnie od pogody. Dzięki ponad 3 000 udostępnień Wolontariusze zebrali już ponad 20 000 zł, a zbiórka wciąż trwa!

Zbiórka na zakup pojazdu dla psów ratowniczych to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby zrealizować ważny dla Ciebie projekt!


ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!


Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij