10 tys na rehabilitacje i pomoc dla 15-letniej Eli, dzięki pomocy księdza!!

Magdalena
25 stycznia 2019
Wpis 10 tys na rehabilitacje i pomoc dla 15-letniej Eli, dzięki pomocy księdza!! - miniaturka zdjęcia

Tragedie spotykają ludzi dookoła nas. Jednak najważniejsze to wziąć sprawy w swoje ręce i nie bać się prosić o pomoc. Tak było w przypadku 15-letniej Eli, która uległa wypadkowi. Na jej rehabilitację zebrano ponad 10 000 zł w zaledwie kilka dni !!! I niemożliwe staje się możliwe !!

Ela jest uczennicą 3. klasy Gimnazjum w Łochowie. Pod koniec roku brała udział w wypadku samochodowym, w wyniku którego ma obrzęk mózgu i wymaga długiej i kosztownej rehabilitacji. Z racji tego, że sumy znacznie przekraczają możliwości finansowe rodziców, ksiądz, który uczy dziewczynkę, postanowił pomóc. Zorganizował na Pomagam.pl zbiórkę na pokrycie kosztów leczenia: https://pomagam.pl/Ela-Lochow, nagrał film, w którym opowiedział o całej sytuacji i zaczął aktywnie promować akcję. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu wielu osób uzbierano w ten sposób ponad 10 000zł !!!

Ta suma to efekt ponad 230 wpłat oraz ponad 1600 udostępnień na Facebooku!! Wspaniały wynik, który umożliwi Eli rehabilitację oraz szybki powrót do zdrowia.

Tutaj możecie zobaczyć nagranie księdza:

Zbiórka na leczenie i rehabilitację 15-letniej Eli to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty też możesz wziąć sprawy w swoje ręce i zorganizować pomoc dla osób w Twoim otoczeniu.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info 

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ

 

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij