Te sarenki były na skraju wyczerpania! Na Pomagam.pl zebrano dla nich już ponad 10 000 zł!

Opublikowano 24 czerwca 2019 przez Magdalena


Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt Chronionych w Przemyślu realizuje projekt "Pogotowie dla saren". W ramach działań prowadzonych w tym obszarze wolontariusze opiekują się gromadką koźląt, które to trafiają do ośrodka w tragicznym stanie. Wiele z nich jest na skraju wyczerpania. Powodów może być wiele. Część koźlaków zostaje osieroconych przez matki po tym, jak giną one w wypadkach komunikacyjnych lub nie przeżywają ciężkich zatruć spowodowanych kontaktem z zanieczyszczonym pokarmem. Ogromnym zagrożeniem są także intensywne prace przy wykaszaniu wysokich traw. 

Koszt potrzebny do zapewnienia zwierzętom godnych warunków jest ogromny. Młode stale rosną i potrzebują więcej pokarmu. To dlatego wolontariusze ośrodka postanowili poprosić o pomoc na Pomagam.pl. Założyli zbiórkę https://pomagam.pl/u0fk8lvb , która poruszyła setki osób. Do tej pory udało im się zebrać już ponad 10 000 zł, a wciąż można wpłacać pieniądze!!

Zbiórka na karmę dla saren to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia potrzebującym zwierzętom.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij