Co zrobić, żeby moja zbiórka trafiła na stronę główną Pomagam.pl?

Marcjanna
11 lutego 2019
Wpis Co zrobić, żeby moja zbiórka trafiła na stronę główną Pomagam.pl? - miniaturka zdjęcia

Chcesz, żeby Twoja zbiórka znalazła się na stronie głównej Pomagam.pl? W takim razie skup się na promocji swojej zbiórki! Tylko tyle i aż tyle! 

O pozycji zbiórek na stronie głównej Pomagam.pl decyduje nasz automatyczny algorytm. Sumuje on wpłaty z ostatnich dni i właśnie na tej podstawie ustala kolejność zbiórek na stronie.

Pamiętaj!! Żeby zbiórka była uwzględniona przez algorytm, zdjęcie główne musi być dobrej jakości, odpowiednie dla osób w każdym wieku, nie może być na nim napisów i musisz mieć prawa do wykorzystania tego obrazu. Do zrobienia dobrej jakości zdjęcia wystarczy telefon z aparatem i światło dzienne.

Ważne!! Widoczność na głównej stronie portalu ma niewielki wpływ na ilość wpłat na Twoją zbiórkę. Prawie wszyscy wspierający trafiają na strony zbiórek bezpośrednio z adresów www udostępnionych w mediach społecznościowych, mailach, smsach czy wiadomościach prywatnych (aż 99%!).

To oznacza, że jeżeli będziesz aktywnie promować swoją zbiórkę, możesz uzyskać zarówno większe zainteresowanie, jak i pojawić się na stronie głównej! Dwie pieczenie na jednym ogniu!

Sposoby na promocję Twojej zbiórki możesz znaleźć w tych artykułach:

Jak wykorzystać facebook'a do promowania swojej zbiórki?

https://pomagam.pl/blog/promowanie-zbiorki-na-facebooku/

Jak osiągnąć najlepsze efekty ze zbiórki?

https://pomagam.pl/blog/jak-promowac-zbiorke-pieniedzy/

Już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij