Załóż darmową zbiórkę na Twoją Szlachetną Paczkę!

Opublikowano 10 listopada 2022 przez Marta

Co roku tysiące osób o wielkich sercach jednoczą się, by pomagać tym, którzy najbardziej tego potrzebują. W przedświątecznym czasie wspieramy rodziny, dla których codzienny los okazał się wyjątkowo przytłaczający. Rusza 21. edycja Szlachetnej Paczki, a my pomagamy Wam pomagać. Od dzisiaj możesz założyć darmową zbiórkę na swoją Szlachetną Paczkę dla wybranej przez siebie rodziny.

12 listopada zostaje otwarta Baza Rodzin Szlachetnej Paczki. Od tej pory można wejść na stronę, wybrać rodzinę, której chce się pomóc, a następnie stworzyć Paczkę, która zostanie przekazana potrzebującej rodzinie tuż przed świętami – podczas Weekendu Cudów 10 i 11 grudnia. 

Jedną z historii opublikowanych na szlachetnapaczka.pl jest historia pani Magdaleny, której świat zawalił się po tragicznej śmierci męża. Została sama z trójką dzieci. Po roku zachorowała na depresję, potem na nowotwór piersi. U starszego syna zdiagnozowano schizofrenię paranoidalną. Trzyosobowa rodzina utrzymuje się z dwóch świadczeń: matki i syna oraz świadczeń na córkę. Po odliczeniu kosztów utrzymania i leczenia, rodzinie pozostaje na przeżycie miesiąca 159 zł na osobę.

Inną historią jest historia Pani Joli, która mieszka sama w małym domku bez łazienki. „Takie życie, pogodziłam się z tym” – mówi (...) Jedyne miejsce do siedzenia w jej domu to łóżko w rogu, na którym je też posiłki. Pani Jola choruje na cukrzycę, a niedawno zdiagnozowano u niej nowotwór. Wcześniej, gdy żył jej mąż, było weselej i łatwiej. Obecnie kobieta czuje się bardzo samotna. Utrzymuje się z emerytury – 1300 zł. Po odliczeniu wydatków na mieszkanie i leki zostaje jej na przeżycie miesiąca 450 zł" – czytamy w jednym z wpisów na Facebooku Szlachetnej Paczki.

Historii takich jak te są tysiące. Zwłaszcza teraz, kiedy czasy są wyjątkowo trudne.

By jeszcze łatwiej i szybciej skompletować Twoją Szlachetną Paczkę dla potrzebujących, załóż darmową zbiórkę na Pomagam.pl!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli nie wiesz, w jaki sposób to zrobić, kliknij i zobacz: Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

Następnie zbierz swoich przyjaciół, znajomych, współpracowników, a nawet nieznajomych, udostępnij im link do zbiórki i zachęć do wpłat na Twoją Szlachetną Paczkę.

Każda osoba, która zechce dołożyć się do Paczki, będzie mogła przekazać dowolną kwotę za pomocą bezpiecznych płatności online. 100% wpłaconej na zbiórkę kwoty zostanie przeznaczona na rzecz Twojej Paczki. Pamiętaj, aby w zbiórce opisać historię rodziny, dla której kompletujesz Paczkę.

Do dzieła!

STWÓRZ DARMOWĄ ZBIÓRKĘ NA SWOJĄ PACZKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij