Leżał w rowie z otwartymi ranami! Zebrali prawie 20 000zł, aby uratować mu życie!

Magdalena
09 kwietnia 2019
Wpis Leżał w rowie z otwartymi ranami! Zebrali prawie 20 000zł, aby uratować mu życie! - miniaturka zdjęcia

Straż znalazła bociana Alexa w przydrożnym rowie. Leżał zakrwawiony, z otwartymi ranami, nie mógł się ruszać i ogromnie cierpiał. Prześwietlenie pokazało, że wewnątrz złamanego skrzydła są śruty od strzałów... Na Pomagam.pl zebrano prawie 20 000 zł, aby przywrócić Alexa do życia!!!

Alex trafił do Ośrodka Rehabilitacji Zwierząt Chronionych w Przemyślu w tragicznym stanie. Złamane skrzydła i otwarte, krwawiące rany to widok, który na długo pozostanie w pamięci wolontariuszy. Prześwietlenie pokazało dodatkowo, że w skrzydle bociana są śruty od strzałów. Ten biedak niemal stracił życie. Aby dać Alexowi szansę na powrót do zdrowia i pokryć wysokie koszty leczenia założono na Pomagam.pl zbiórkę https://pomagam.pl/alexky64eddqHistoria tego pięknego ptaka poruszyła setki osób i udało się zebrać prawie 20 000 zł!!!

Zbiórka na leczenie bociana Alexa to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby pomóc w leczeniu cierpiących zwierząt!!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!


Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij