Sparaliżowany i wychudzony york potrzebował pomocy! Na Pomagam.pl zebrano 5 330 zł!

Opublikowano 19 czerwca 2019 przez Magdalena

Mentos trafił do Fundacji Azylu pod Psim Aniołem w tragicznym stanie. Był okropnie wychudzony i całkowicie sparaliżowany!!! Jego właściciele tłumaczyli stan psiaka różnymi, mało wiarygodnymi wymówkami. 

Po wykonaniu rezonansu okazało się, że zwierze ma uszkodzone 3 kręgi w odcinku lędźwiowym i wielkiego krwiaka, który uciska na rdzeń!! Psiak wymagał intensywnej rehabilitacji, a także porządnego odkarmienia. Właścicieli nie było stać na te zabiegi, więc Mentos został pod opieką fundacji.

Wielomiesięczne leczenie w końcu przyniosło efekty. Obecnie pies może już się poruszać, przybrał również na wadze i odzyskał chęć do życia. Niestety po całym procesie leczenia zostały ogromne rachunki do zapłacenia. Fundacji nie było stać na pokrycie kosztów zobowiązań, więc wolontariusze postanowili założyć zbiórkę na Pomagam.pl https://pomagam.pl/mg4udkakAktywna promocja i wsparcie 188 Darczyńców przyczyniły się do tego, że zebrano 100% założonego celu, czyli 5330 zł !! 

Zbiórka na opłacenie kosztów rehabilitacji psa Mentosa to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia potrzebującym zwierzętom.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij