Tragedia w Schronisku w Mielcu!!! Na Pomagam.pl zebrano 75 000 zł w niespełna 24 h!!

Magdalena
23 maja 2019
Wpis Tragedia w Schronisku w Mielcu!!! Na Pomagam.pl zebrano 75 000 zł w niespełna 24 h!! - miniaturka zdjęcia

Tragedia w Mielcu poruszyła całą Polskę!!!! Ogromne opady deszczu doprowadziły do strasznego zdarzenia. Schronisko w Mielcu oraz Wadowicach Dolnych zostało całkowicie zalane!!! Setki psów zostało bez dachu nad głową. Wolontariusze szukają im zastępczych domów i starają się zapobiec skutkom tej ogromnej katastrofy. 

Na szczęście społeczeństwo nie pozostało obojętne! Z inicjatywy jednego z działaczy założona została zbiórka na Pomagam.pl https://pomagam.pl/schroniskomielec na rzecz odbudowy Schroniska. O tym zdarzeniu licznie pisała prasa, a także serwisy informacyjne. Dzięki zaangażowaniu tak wielu osób zebrano prawie 74 000 zł w niecałe 24 h!!!!

Zbiórka na rzecz zalanego Schroniska w Mielcu to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia potrzebującym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij