Zbiórka na Schronisko w Mielcu!

109 361 zł  z 110 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 364 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Oskar Lipiński - awatar

Oskar Lipiński

Organizator zbiórki

Moi Drodzy,


Ze względu na obfite deszcze zostało zalane Schronisko w Mielcu oraz Wadowicach Dolnych. Nasi najlepsi przyjaciele są w potrzebie, wiem, że wielu z Was ma swoje pociechy w domu bezpieczne z dostępem do jedzenia.

W Schronisku zabrakło karmy, legowiska dla psów są zniszczone. Pomaga nam Straż Pożarna, która odpompowuje wodę z boksów. Psy są przeniesione na halę i zabezpieczone.

Potrzebne są stare koce oraz pierzyny dla piesków, ponieważ sytuacja w schronisku nie jest jeszcze opanowana, prosimy NIE PRZYWOZIĆ DARÓW DO SCHRONISKA, lecz do jednego z poniższych miejsc.

PUNKT ZBIORKI DLA SCHRONISKA TO:

1. SKLEP KOMPUTRONIK ul. Piaskowa 5 w godzinach 9-19, w sobotę do 15:00

2. Biblioteka w budynku SP 7 przy ul. Skłodowskiej 4, dawniej AGH w godzinach 8-15

3. Siłownia Extreme Fitness ul Targowa 8 (najbliżej schroniska) w godzinach 6-22:30

4. Adres do wysyłki darów: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt ul Targowa 11; 39-300 Mielec

5. Serwis komputerowy ul Mickiewicza 20; 39-300 Mielec

Liczy się każdy grosz oraz każda pomoc.

Wiele z tych psów już przechodziło tragedię w życiu, nie pozwólmy, by w chwilach grozy chodziły głodne i mokre.

Dostajemy wiele wiadomości od Was, w których oferujecie swoją pomoc,  w imieniu Psich Przyjaciół ogromnie dziękujemy i prosimy o więcej.

Stowarzyszenie Zwierzoluby Mielec, Stowarzyszenie Oaza dla Zwierząt Mielec ( tu załączam zbiórkę Oazy: https://pomagam.pl/kbvlh2n ), Fundacja Animals Mielec oraz grupa Schronisko dla zwierząt w Mielcu działają w tej samej sprawie i wszystkie prowadzą zbiórki na rzecz Schroniska dla Zwierząt w Mielcu.

O mnie: 

Wiele osób zadaje mi pytanie na temat rzetelności zbiórki. Doskonale rozumiem te obawy, dlatego wyjasniam sytuację.

Stworzyłem zbiórkę jako wolontariusz z ramienia Stowarzyszenia Zwierzoluby. Czynnie uczęszczam i pomagam w Mieleckim schronisku, posiadam papiery w urzędzie Mieleckim na Wolontariat. Cała kwota zostanie przekazana na konto Stowarzyszenia. Wszystko będzie przeprowadzone jawnie, z mojej strony zostanie przedstawiona dokumentacja, ze pieniądze trafiły na konto Stowarzyszenia. (Jeśli będzie trzeba nawet video). Można sprawdzić rzetelność mojej osoby u osób pracujących w schronisku. Dziękuje za zaufanie i słowa wsparcia, ta zbiórka przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Zapraszam do Schroniska na spacery z psiakami! 


Karma wraca!


Komentarze


 • SYLWIA - awatar

  SYLWIA

  05.06.2019
  05.06.2019

  Powodzenia w realizacji celu.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.06.2019
  03.06.2019

  Pozdrawiam wszystkie pieski:) czy koce stare bluzy też się przydadzą?

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  31.05.2019
  31.05.2019

  Jestem pod wrazeniem akcji, trzymajcie tak dalej!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.05.2019
  28.05.2019

  Jestem z wami całym sercem !

 • Paweł Młynarski - awatar

  Paweł Młynarski

  25.05.2019
  25.05.2019

  polecam pomagac

109 361 zł  z 110 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 364 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Oskar Lipiński - awatar

Oskar Lipiński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3 364

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Maksym Strasz - awatar
Maksym Strasz
3
Daniel 💪 - awatar
Daniel 💪
5
Justyna Słonka - awatar
Justyna Słonka
25
Jakub Jarosz - awatar
Jakub Jarosz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
KlaudiaK - awatar
KlaudiaK
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij