Zbiórka Remont schroniska po zalaniu! - miniaturka zdjęcia

Remont schroniska po zalaniu!

Oaza Dla Zwierząt Mielec to stowarzyszenie, które powstało aby poprawić standard opieki nad mieleckimi bezdomniakami. I właśnie teraz, po ostatnich ulewach, nasza pomoc okazuje się niezbędna. Schronisko zostało niedawno zalane, część bud również znalazła się w wodzie - psy po prostu w niej brodziły. Obecnie sytuacja jest już lepsza - dzięki pracy straży pożarnej, udało się wypompować wodę z psich sektorów. Niestety, następnym razem, przy większych opadach, sytuacja się powtórzy - schronisko wykonano niskim kosztem, wielu rozwiązań nie przemyślano przy jego budowie. M.in. nie uwzględniono odprowadzania większej ilości wody, stąd nasze ostatnie problemy. Organizowane są zbiórki rzeczy, które mogłyby posłużyć za posłania, jednak musimy również myśleć o przyszłości.

Chcielibyśmy wspólnie z Wami zebrać jak największą kwotę na remont schroniska. Chcemy pozbyć się wszystkich niedoróbek, które mogą zagrażać życiu naszych zwierząt. Potrzeb jest mnóstwo. Tymczasem radni nie będą zainteresowani szukaniem dodatkowego budżetu na przebudowę (niezbędną, co pokazały ostatnie wydarzenia). Naszą szansą jest uzbieranie wysokiej kwoty, z którą moglibyśmy iść do miasta - pokażemy, że schronisko i bezdomne zwierzęta są ważnym tematem dla obywateli i wystarczy do remontu dołożyć. 

Musimy działać teraz, żeby w przyszłości nic złego się nie stało. Nasze psiaki i kociaki muszą być bezpieczne. Jednak bez Was i bez Waszej pomocy, nie jesteśmy w stanie nic zrobić. Prosimy choć o małe wpłaty i wiele udostępnień! Mieleckie bezdomniaki będą wdzięczne za każdą złotówkę! Ten remont po prostu im się należy :)

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Komentarze

  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    23.05.19
    23.05.19

    Wszystkiego dobrego!

Wpłaty - 53

Alicja Karpik - awatar
50
Alicja Karpik
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Aldona - awatar
20
Aldona
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Dominika Padykula - awatar
100
Dominika Padykula
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Ania - awatar
10
Ania
Aneta - awatar
5
Aneta

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij