Zbiórka Remont schroniska po zalaniu! - zdjęcie główne

Remont schroniska po zalaniu!

2 850 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 53 osoby

Oaza Dla Zwierząt Mielec to stowarzyszenie, które powstało aby poprawić standard opieki nad mieleckimi bezdomniakami. I właśnie teraz, po ostatnich ulewach, nasza pomoc okazuje się niezbędna. Schronisko zostało niedawno zalane, część bud również znalazła się w wodzie - psy po prostu w niej brodziły. Obecnie sytuacja jest już lepsza - dzięki pracy straży pożarnej, udało się wypompować wodę z psich sektorów. Niestety, następnym razem, przy większych opadach, sytuacja się powtórzy - schronisko wykonano niskim kosztem, wielu rozwiązań nie przemyślano przy jego budowie. M.in. nie uwzględniono odprowadzania większej ilości wody, stąd nasze ostatnie problemy. Organizowane są zbiórki rzeczy, które mogłyby posłużyć za posłania, jednak musimy również myśleć o przyszłości.

Chcielibyśmy wspólnie z Wami zebrać jak największą kwotę na remont schroniska. Chcemy pozbyć się wszystkich niedoróbek, które mogą zagrażać życiu naszych zwierząt. Potrzeb jest mnóstwo. Tymczasem radni nie będą zainteresowani szukaniem dodatkowego budżetu na przebudowę (niezbędną, co pokazały ostatnie wydarzenia). Naszą szansą jest uzbieranie wysokiej kwoty, z którą moglibyśmy iść do miasta - pokażemy, że schronisko i bezdomne zwierzęta są ważnym tematem dla obywateli i wystarczy do remontu dołożyć. 

Musimy działać teraz, żeby w przyszłości nic złego się nie stało. Nasze psiaki i kociaki muszą być bezpieczne. Jednak bez Was i bez Waszej pomocy, nie jesteśmy w stanie nic zrobić. Prosimy choć o małe wpłaty i wiele udostępnień! Mieleckie bezdomniaki będą wdzięczne za każdą złotówkę! Ten remont po prostu im się należy :)

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    23.05.19
    23.05.19

    Wszystkiego dobrego!

2 850 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 53 osoby

Wpłaty: 53

Alicja Karpik - awatar
Alicja Karpik
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Aldona - awatar
Aldona
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Dominika Padykula - awatar
Dominika Padykula
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ania - awatar
Ania
10
Aneta - awatar
Aneta
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij