Zbiórka Remont schroniska po zalaniu! - zdjęcie główne

Remont schroniska po zalaniu!

2 850 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 53 osoby

Oaza Dla Zwierząt Mielec to stowarzyszenie, które powstało aby poprawić standard opieki nad mieleckimi bezdomniakami. I właśnie teraz, po ostatnich ulewach, nasza pomoc okazuje się niezbędna. Schronisko zostało niedawno zalane, część bud również znalazła się w wodzie - psy po prostu w niej brodziły. Obecnie sytuacja jest już lepsza - dzięki pracy straży pożarnej, udało się wypompować wodę z psich sektorów. Niestety, następnym razem, przy większych opadach, sytuacja się powtórzy - schronisko wykonano niskim kosztem, wielu rozwiązań nie przemyślano przy jego budowie. M.in. nie uwzględniono odprowadzania większej ilości wody, stąd nasze ostatnie problemy. Organizowane są zbiórki rzeczy, które mogłyby posłużyć za posłania, jednak musimy również myśleć o przyszłości.

Chcielibyśmy wspólnie z Wami zebrać jak największą kwotę na remont schroniska. Chcemy pozbyć się wszystkich niedoróbek, które mogą zagrażać życiu naszych zwierząt. Potrzeb jest mnóstwo. Tymczasem radni nie będą zainteresowani szukaniem dodatkowego budżetu na przebudowę (niezbędną, co pokazały ostatnie wydarzenia). Naszą szansą jest uzbieranie wysokiej kwoty, z którą moglibyśmy iść do miasta - pokażemy, że schronisko i bezdomne zwierzęta są ważnym tematem dla obywateli i wystarczy do remontu dołożyć. 

Musimy działać teraz, żeby w przyszłości nic złego się nie stało. Nasze psiaki i kociaki muszą być bezpieczne. Jednak bez Was i bez Waszej pomocy, nie jesteśmy w stanie nic zrobić. Prosimy choć o małe wpłaty i wiele udostępnień! Mieleckie bezdomniaki będą wdzięczne za każdą złotówkę! Ten remont po prostu im się należy :)

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    23.05.2019
    23.05.2019

    Wszystkiego dobrego!

2 850 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 53 osoby

Wpłaty: 53

Alicja Karpik - awatar
Alicja Karpik
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Aldona - awatar
Aldona
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Dominika Padykula - awatar
Dominika Padykula
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ania - awatar
Ania
10
Aneta - awatar
Aneta
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij