Polska aktorka zebrała prawie 27 000 zł na Schronisko w Korabiewicach!!!!!

Magdalena
22 maja 2019
Wpis Polska aktorka zebrała prawie 27 000 zł na Schronisko w Korabiewicach!!!!! - miniaturka zdjęcia

Zosia Zborowska to piękna, polska aktorka, która od lat związana jest ze Schroniskiem w Korabiewicach. Wykorzystując swoje możliwości, aktywnie działa na rzecz potrzebujących zwierząt. Niejednokrotnie pokazała już swoje ogromne serce. Tak było również w tym przypadku! 

Zosia, dzień swoich 32-ich urodzin postanowiła wykorzystać do pomocy innym. Założyła na Pomagam.pl zbiórkę, z której środki miały zostać w całości przekazane na rzecz podopiecznych Schroniska w Korabiewicach. Przez jej ogromne zaangażowanie w promowanie zbiórki zebrała już niemal 27 000 zł!!! A to jeszcze nie koniec. Wy też możecie wesprzeć zbiórkę Zosi! Wystarczy kliknąć w poniższy link https://pomagam.pl/prezentdlazosi ! Do dzieła! 

Zbiórka na Schronisko w Korabiewicach to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby udzielić wsparcia potrzebującym zwierzakom.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij