Zbiórka Urodziny Zosi Zborowskiej - zdjęcie główne

Urodziny Zosi Zborowskiej

32 306 zł z 32 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 186 osób

Urodzinowa zbiórka Zosi Zborowskiej na Schronisko w Korabiewicach VIVA
Kochani, 17 maja kończę 32 lata i pozazdrościłam sukcesu urodzinowej zbiorki Wiesi (mój adoptowany psiak) dla Viva Interwencje (skubana w 48h zebrała 15 tysięcy złotych!!!)|

Tym razem chciałabym wesprzeć Schronisko, z którym związana jestem od dobrych paru lat.
Dziś (10 maja) wychodzi najnowszy numer COSMOPOLITAN ze mną na okładce.
Sesja ta, na moją prośbę, została zorganizowana właśnie w Korabiewicach. Niestety nie udało mi się przemycić na okładkę jakiegoś zwierzaka, ale za to każde zdjęcie w środku jest z jakimś schroniskowym bohaterem!
Marzy mi się, żeby uzbierać 32 tysiące, ale tak naprawdę każda zebrana suma bardzo pomoże Korabkom! A jest na co zbierać! Trzeba odmalować stajnie, posadzić drzewka na terenie schroniska, trzeba postawić paśniki dla chorych koni, wydzielić pastwisko dla kóz, ogrodzenie dla koni...i mogłabym tak wyliczać i wyliczać...schronisko utrzymuje się wyłącznie z datków! Będzie dla mnie zaszczytem, jeśli z okazji moich urodzin wesprzecie schroniskowych podopiecznych <3
To co? Mogę prosić o taki rodzaj prezentu? Parę złotych na tę zbiórkę, a będę najszczęśliwsza na świecie!

Buziaki!
Wasza Zosia

P.S. Koniecznie dajcie znać jak Wam się podobają fotki w Cosmo ze schroniska !!!


Aktualizacje


 • Schronisko w Korabiewicach - oficjalna strona - awatar

  Schronisko w Korabiewicach - oficjalna strona

  25.05.19
  25.05.19

  Serdecznie wszystkim dziękujemy za wsparcie! To ogromne wsparcie! Zosia jesteś niesamowita. Wszystkiego dobrego dla Ciebie i rodziny! PS. Drodzy Darczyńcy - 9 czerwca jest u nas Dzień Otwarty - zapraszamy Was z całymi rodzinami do odwiedzenia zwierząt!

  Zdjęcie aktualizacji 31 819

Komentarze


 • Hagi Cosmetics - awatar

  Hagi Cosmetics

  24.05.19
  24.05.19

  Cała nasza ekipa gorąco pozdrawia!

 • Kinia - awatar

  Kinia

  24.05.19
  24.05.19

  Z miłości do naszych kochanych czworonogów😍🐶🐾Pozdrawiam Kinga i Luśka🐶🐾

 • Viola - awatar

  Viola

  24.05.19
  24.05.19

  Razem z naszą Lexi przesyłamy dużo miłości dla wszystkich zwierzaków ❤

 • Dorota - awatar

  Dorota

  24.05.19
  24.05.19

  Wszystkiego najlepszego Zosiu! Wieśka trzymaj się jesteś najlepsza!

 • Julia - awatar

  Julia

  24.05.19
  24.05.19

  spełnienia wszystkich marzeń! 😘❤️

32 306 zł z 32 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 186 osób

Wpłaty: 2 186

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Zosia Grądziel - awatar
Zosia Grądziel
20
Dominika - awatar
Dominika
50
Pusia - awatar
Pusia
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Serio musi być podpis - awatar
Serio musi być podpis
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Gosia - awatar
Gosia
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij