Zbiórka Rozwój, rehabilitacja, zajęcia. - miniaturka zdjęcia

Rozwój, rehabilitacja, zajęcia. Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Rozwój, rehabilitacja, zajęcia. - zdjęcie główne

Rozwój, rehabilitacja, zajęcia.

300 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena Kempińska - awatar

Magdalena Kempińska

Organizator zbiórki

Witam. Do ludzi o dobrym sercu .Jesteśmy rodzicami wspaniałego i wyjątkowego synka Wiktorka, który obecnie ma 3,5 roku .Wyjątkowy ponieważ  urodził się jako wielka niespodzianka ,która przewróciła nam świat do góry nogami.  Wiktorek urodził się jako Trisomanek 21 z dodatkowymi wadami obciążeniowymi, wada serca ,zaburzenia oddechowe ,zapalenie płuc ,.W ciągu jego krótkiego życia był hospitalizowany 21 razy .Przeszedł operację dwunastnicy,operację serca ,wielokrotne zapalenie płuc ,zabieg migdałów ..Na dzień  dzisiejszy posiada stałe zmiany na płucach zwłóknienia w prawym górnym płucku.Ma dużą nadwrażliwość na bodźce głownie pokarmy ,przedmioty ,problemy w jedzeniu połykaniu i gryzieniu .Jest silnym chłopcem ,który w chwilach bólu i cierpieniu jego uśmiech nie znikał z jego buzi .My rodzice nazwaliśmy go śmieszkiem w Wiktoreczkiem .

Nie chodzi ..Wiktorek potrzebuje wzmożonych godzin zajęć rehabilitacji ,integracji sensorycznej ,logopedy ,wyjazdów na turnusy rehabilitacyjno logopedyczne.

Jesteśmy rodzicami otwartymi  ,dla których nie ma żadnych  barier by pomóc naszemu synkowi w pozyskiwaniu nowych kroków ,i umiejętności .My dziś wiemy ze to od nas zależy ile sił ,cierpliwości ,pracy,serca i miłości  włożymy w naszego synka aby w życiu mógł godnie żyć jak każdy z nas ,aby mógł kiedyś powiedzieć ŻYCIE JEST PIĘKNE ....BO WYGRAŁEM JE DZIĘKI MOIM RODZICOM ICH SILE I WALKI O MOJE ZYCIE O MOJE LEPSZE JUTRO .

Bez waszej pomocy nie jesteśmy w stanie wyjechać na turnusy ,zwiększyć prywatnie ilości zajęć, rehabilitacji oraz badań lekarskich (badanie mutacji genu MTFHR)...

moja historia, moje kroki, moje umiejętności,  moje życie znajdziecie na stronie 

www.facebook.com/smieszekwiktoreczek


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Magdalena Kempińska - awatar

  Magdalena Kempińska

  24.01.2019
  24.01.2019

  Kochani caly czas trwa nasza zbiorka ..Potrzebujemy waszego wsparcia .mozesz nam pomoc wplacając symboliczna złotówke i udostepniać aby poszlo do jak najwiecej ludzi o dobrym sercu❤❤❤❤

  Zdjęcie aktualizacji 24 882

Komentarze


 • Agnieszka Stocka - awatar

  Agnieszka Stocka

  06.06.2019
  06.06.2019

  Zdrówka Maluszku 😘

 • Klaudia Kin Ludwikowska - awatar

  Klaudia Kin Ludwikowska

  26.02.2019
  26.02.2019

  Trzymam kciuki za małego wojownika - Wiktorku razem damy radę!!!

  • Magdalena Kempińska - awatar

   Magdalena Kempińska - Organizator zbiórki

   27.02.2019
   27.02.2019

   Dziekujemy....kochana

 • Katarzyna Anna - awatar

  Katarzyna Anna

  22.01.2019
  22.01.2019

  Trzymam kciuki za Ciebie Wiktorku!!

  • Magdalena Kempińska - awatar

   Magdalena Kempińska - Organizator zbiórki

   22.01.2019
   22.01.2019

   trzymaj Kochaniutka...dziękujemy szpitalna nasza sąsiadeczko kochana.

300 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena Kempińska - awatar

Magdalena Kempińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agnieszka Stocka - awatar
Agnieszka Stocka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Klaudia Kin Ludwikowska - awatar
Klaudia Kin Ludwikowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Alicja Przybył - awatar
Alicja Przybył
20
Magdalena Jerzakowska-Marciniak - awatar
Magdalena Jerzakowska-Marciniak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna Kleśny - awatar
Anna Kleśny
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij