
Witam, jestem Wiktor. Zbieram na swoje 1 auto takie jak na zdjęciu, czyli na bmw seria 1 oczywiście na jakieś używane A brakuje mi troszkę pieniędzy na nie. Dużo znaczy dla mnie ta zbiórka, ponieważ będzie to moje pierwsze autko. Byłbym strasznie wdzięczny, jeśli osiągnąłbym 100% tego celu.
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!