Zbiórka Proszę o wsparci dla Mateusza - miniaturka zdjęcia

Proszę o wsparci dla Mateusza Jak założyć taką zbiórkę?

Proszę o wsparci dla Mateusza

3 118 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 88 osób
Lukasz Pachulski - awatar

Lukasz Pachulski

Organizator zbiórki

Gdy pojawią się dziecko na  Świecie, jedyne o czym marzą rodzice to  , to aby było zdrowe.

Tak tez się stało! Mateusz -najmłodszy z szóstki  Naszego rodzeństwa wniósł do domu mnóstwo radości.   Był niezwykle radosnym i silnym dzieckiem. Rósł, rozwijał się wzorowo i  dawał wiele szczęścia całej  Naszej rodzinie. „Żywe srebro” mówili! Do czasu …
Gdy Mateusz miał 13 miesięcy podczas zabawy  upadł na podłogę, zaczął sinieć, nie oddychał- doszło do zatrzymania akcji serca.
To  co czuliśmy  w walce o  jego życie, nie da się opisać!
Reanimacja, panika, sekundy  wydawały się być wiecznością-Świat stanął w miejscu- na szczęście karetka zdążyła na czas…jednak nic już nie było  jak dawniej…
Przez 5 tygodni Mateusz był w śpiączce farmakologicznej , życie całej rodziny  przeniosło  się do szpitala.  
Życie Naszego Brata było zależne od  aparatury szpitalnej-nie był w  stanie sam funkcjonować.
Wierzyliśmy że to nie może się tak skończyć!!!
W końcu obudził się-jednak nic już nie było jak dawniej….
Nieodwracalne zmiany w  mózgu oraz niedowład czterokończynowy-  zabrzmiało jak wyrok- jednak nie poddaliśmy  się- z chłopca który  był jak to się potocznie mówi : „warzywko” czy „roślinka” wyrósł wspaniały Chłopak 
Pełen  życia i  energii -mimo tak wielu ograniczeń –jest pogodnym  i  bardzo wesołym dzieckiem!
Ma w sobie tyle samozaparcia i chęci do walki!
Jego Marzenie-zacząć chodzić!
Jakie to proste ,prawda??? On marzy by chodzić – nie chce być bogaty -  bo bogaty już w pewien sposób jest –bogaty w Miłość, którą darzy go cała Rodzina.
Po wielu latach Naszej samotnej walki , otworzyły się drzwi do nadziei – nadziei  na samodzielną przyszłość.  Jednak potrzebujemy  wsparcia – o tym że ludzi dobrej woli  nie brakuje mogliśmy  się już przekonać;

ZA KAŻDY NAWET NAJMNIEJSZY DAR  Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY!!! <3

To jest ta chwila gdy słowa nie wystarczą,,, lecz podziękujemy Wam walką- walką o lepsze jutro  Mateusza <3

Prosimy  o dalsze wsparcie w tym meczu – meczu o życie, w którym Matusz gra już od 12 lat – dziś jest  już całkiem rosłym i niezwykle mądrym 13-sto latkiem  
Potrzebna jest ciągła ,bardzo intensywna rehabilitacja, wiele sprzętów –liczy się każdy, nawet najmniejszy gest <3  DOBRO WRACA <3

28.03.2017 Mateuszek byl na wstepnej wizycie przed terapią w SPES Gabinet Terapeutyczny w Bydgoszczy.Podczas wizyty odbył dwugodzinną terapię w celu wybrania najlepszej metody pracy.Razem z terapeutą ustalono i zapisano Mateuszka na 5 dniową terapię,która obejmie 30 godzin terapii.Każdego  dnia obejmie ona 6-cio godzinne zajęcia.Terapia odbędzie się w terminie od 22.05.2017 do 27.05.2017.Turnus taki jest bardzo kosztowny i dlatego proszę wszystkich o wsparcie.Naprawde liczy się każda złotówka.

Zdjęcia są z codziennej rehabilitacji Mateuszka gdzie to się wiąże z bardzo dużymi kosztami.Dlatego w imieniu Mateuszka bardzo proszę o wsparcie.


Od 19.05.2017 roku Mateuszek przebywa w SPES Gabinet Terapeutyczny w Bydgoszczy.Proszę wszystkich dobrych ludzi aby pomogli uzbierać na kolejny turnus który ma być 11.09.2017 roku.

BARDZO PROSZĘ DOBRYCH LUDZI O POMOC KAŻDA ZŁOTÓWKA SIĘ LICZY.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Lukasz Pachulski - awatar

  Lukasz Pachulski

  15.05.2018
  15.05.2018

  Na filmiku widać jak wierny kibic Realu Madryt robi wielkie postępy aż się łezka w oku kreci❤❤❤

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.08.2017
  10.08.2017

  😍😙

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.07.2017
  16.07.2017

  😍😙😍😙😍

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.06.2017
  16.06.2017

  ❤👍❤👍❤

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.05.2017
  28.05.2017

  <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.04.2017
  19.04.2017

  <3 <3 <3 <3 <3

3 118 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 88 osób
Lukasz Pachulski - awatar

Lukasz Pachulski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 88

Szymon Baran - awatar
Szymon Baran
5
Licytacja koszulki Olympique Lyon - awatar
Licytacja koszulki Olympique Lyon
223
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Klaudia Malecka - awatar
Klaudia Malecka
120
Lala Kolorowa - awatar
Lala Kolorowa
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Marcin Sikorski - awatar
Marcin Sikorski
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij