Zbiórka Proszę o wsparci dla Mateusza - miniaturka zdjęcia

Proszę o wsparci dla Mateusza

Proszę o wsparci dla Mateusza

3 113 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 87 osób
Wpłać teraz
 
Lukasz Pachulski - awatar

Lukasz Pachulski

Organizator zbiórki

Gdy pojawią się dziecko na  Świecie, jedyne o czym marzą rodzice to  , to aby było zdrowe.

Tak tez się stało! Mateusz -najmłodszy z szóstki  Naszego rodzeństwa wniósł do domu mnóstwo radości.   Był niezwykle radosnym i silnym dzieckiem. Rósł, rozwijał się wzorowo i  dawał wiele szczęścia całej  Naszej rodzinie. „Żywe srebro” mówili! Do czasu …
Gdy Mateusz miał 13 miesięcy podczas zabawy  upadł na podłogę, zaczął sinieć, nie oddychał- doszło do zatrzymania akcji serca.
To  co czuliśmy  w walce o  jego życie, nie da się opisać!
Reanimacja, panika, sekundy  wydawały się być wiecznością-Świat stanął w miejscu- na szczęście karetka zdążyła na czas…jednak nic już nie było  jak dawniej…
Przez 5 tygodni Mateusz był w śpiączce farmakologicznej , życie całej rodziny  przeniosło  się do szpitala.  
Życie Naszego Brata było zależne od  aparatury szpitalnej-nie był w  stanie sam funkcjonować.
Wierzyliśmy że to nie może się tak skończyć!!!
W końcu obudził się-jednak nic już nie było jak dawniej….
Nieodwracalne zmiany w  mózgu oraz niedowład czterokończynowy-  zabrzmiało jak wyrok- jednak nie poddaliśmy  się- z chłopca który  był jak to się potocznie mówi : „warzywko” czy „roślinka” wyrósł wspaniały Chłopak 
Pełen  życia i  energii -mimo tak wielu ograniczeń –jest pogodnym  i  bardzo wesołym dzieckiem!
Ma w sobie tyle samozaparcia i chęci do walki!
Jego Marzenie-zacząć chodzić!
Jakie to proste ,prawda??? On marzy by chodzić – nie chce być bogaty -  bo bogaty już w pewien sposób jest –bogaty w Miłość, którą darzy go cała Rodzina.
Po wielu latach Naszej samotnej walki , otworzyły się drzwi do nadziei – nadziei  na samodzielną przyszłość.  Jednak potrzebujemy  wsparcia – o tym że ludzi dobrej woli  nie brakuje mogliśmy  się już przekonać;

ZA KAŻDY NAWET NAJMNIEJSZY DAR  Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY!!! <3

To jest ta chwila gdy słowa nie wystarczą,,, lecz podziękujemy Wam walką- walką o lepsze jutro  Mateusza <3

Prosimy  o dalsze wsparcie w tym meczu – meczu o życie, w którym Matusz gra już od 12 lat – dziś jest  już całkiem rosłym i niezwykle mądrym 13-sto latkiem  
Potrzebna jest ciągła ,bardzo intensywna rehabilitacja, wiele sprzętów –liczy się każdy, nawet najmniejszy gest <3  DOBRO WRACA <3

28.03.2017 Mateuszek byl na wstepnej wizycie przed terapią w SPES Gabinet Terapeutyczny w Bydgoszczy.Podczas wizyty odbył dwugodzinną terapię w celu wybrania najlepszej metody pracy.Razem z terapeutą ustalono i zapisano Mateuszka na 5 dniową terapię,która obejmie 30 godzin terapii.Każdego  dnia obejmie ona 6-cio godzinne zajęcia.Terapia odbędzie się w terminie od 22.05.2017 do 27.05.2017.Turnus taki jest bardzo kosztowny i dlatego proszę wszystkich o wsparcie.Naprawde liczy się każda złotówka.

Zdjęcia są z codziennej rehabilitacji Mateuszka gdzie to się wiąże z bardzo dużymi kosztami.Dlatego w imieniu Mateuszka bardzo proszę o wsparcie.


Od 19.05.2017 roku Mateuszek przebywa w SPES Gabinet Terapeutyczny w Bydgoszczy.Proszę wszystkich dobrych ludzi aby pomogli uzbierać na kolejny turnus który ma być 11.09.2017 roku.

BARDZO PROSZĘ DOBRYCH LUDZI O POMOC KAŻDA ZŁOTÓWKA SIĘ LICZY.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Lukasz Pachulski - awatar

  Lukasz Pachulski

  15.05.18
  15.05.18

  Na filmiku widać jak wierny kibic Realu Madryt robi wielkie postępy aż się łezka w oku kreci❤❤❤

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.08.17
  10.08.17

  😍😙

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.07.17
  16.07.17

  😍😙😍😙😍

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.06.17
  16.06.17

  ❤👍❤👍❤

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.05.17
  28.05.17

  <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.04.17
  19.04.17

  <3 <3 <3 <3 <3

3 113 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 87 osób
Wpłać teraz
 
Lukasz Pachulski - awatar

Lukasz Pachulski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 87

Licytacja koszulki Olympique Lyon - awatar
Licytacja koszulki Olympique Lyon
223
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Klaudia Malecka - awatar
Klaudia Malecka
120
Lala Kolorowa - awatar
Lala Kolorowa
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Marcin Sikorski - awatar
Marcin Sikorski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij