Zbiórka Bogdan, nie jesteś sam - zdjęcie główne

Bogdan, nie jesteś sam

12 857 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 299 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Justyna Szramowska - awatar

Justyna Szramowska

Organizator zbiórki

Jest pewien człowiek o dobrym sercu, biedny i samotny, ma 64 lata. Jego życie niestety tak się potoczyło, że został sam bez majątku. A znamy się przez koty. Pan Bogdan od kilku lat codziennie dokarmia bezdomne koty w okolicy. Ponazywał je sobie. Stanowi to dla niego ważną część dnia, a te małe stworzenia czekają w danych miejscach o konkretnych godzinach na swój posiłek. Pomagał w wyłapywaniu kotów, niektóre znajdywały dom, inne okazywały się dawno zagubionymi przez właścicieli. 

Bogdan jest na etapie poszukiwania pokoju/mieszkania. Ciężko mu znaleźć lokum, bo mało kto chce wynająć coś starszemu facetowi. Aktualnie wynajmuje pokój za 650 + media. 

Ma pracę, za najniższą krajową, 1/2 etatu, czasem porusza się samochodem rocznik 98, ale głównie trzyma w nim swoje rzeczy. Jest abstynentem. Rzucił palenie 1.5 roku temu, aby starczyło pieniędzy dla kotów na karmę i leczenie.

A teraz najgorsze - Bogdan ma złośliwą postać raka. Nie jest to jeszcze zaawansowane stadium, Bogdan miał ostatnio chemię, miał mieć również w tym tygodniu, ale okazało się, że ma zbyt mało krwinek. Przyznał się, że nie dojada ostatnio...

Pokażmy Bogdanowi, że nie jest sam! Przez lata robił tyle dobrego, udowodnijmy, że może liczyć na swoich Przyjaciół! <3

Bogdan zawsze chciał być samowystarczalny i trudno było mu przyjąć od kogokolwiek pomoc. Ale teraz, kiedy sytuacja zrobiła się już poważna, zgodził się na założenie tej zbiórki.

Uzbierane pieniądze zostaną przekazane przede wszystkim na jedzenie (ciepłe posiłki, nutri drinki) dla Potrzebującego oraz leki. 

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.03.21
  01.03.21

  Nie jesteś sam

 • Urszula Dąbek - awatar

  Urszula Dąbek

  17.05.20
  17.05.20

  Zdrówka Panie Bogdanie!

 • A.K. - awatar

  A.K.

  13.04.20
  13.04.20

  Zdrówka <3

 • Karola - awatar

  Karola

  16.03.20
  16.03.20

  Powodzenia!

 • FKA kociara - awatar

  FKA kociara

  14.02.20
  14.02.20

  Pozdrawiam serdecznie :)

12 857 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 299 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Justyna Szramowska - awatar

Justyna Szramowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 299

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Michał - awatar
Michał
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Hanna Róg - awatar
Hanna Róg
100
Jacek Kozieł - awatar
Jacek Kozieł
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Zosia - awatar
Zosia
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij