Zbiórka Ratujemy kalekiego Bogusia - zdjęcie główne

Ratujemy kalekiego Bogusia

700 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Nie bądź obojętny na jego krzywdę, prosimy pomóż!! 

Boguś jest kotem znalezionym na ulicy przez dobrych ludzi, którzy zwrócili się do naszej Fundacji z prośbą o pomoc w jego leczeniu. Kot był ogólnie wychudzony, osłabiony szczególna uwagę zwracało poważnie uszkodzone oczko. Widać było, że na ulicy przebywał już długi okres czasu. 

W lecznicy Boguś został odrobaczony, nakarmiony, dostał antybiotyk oraz zostały mu wykonane testy na choroby wirusowe jego krew została przebadana.

Niestety stwierdzono, że na oku kota jest bielmo i kompletnie nie widzi na nie, po licznych badaniach okazało się, że chore oczko prawdopodobnie będzie musiało być usunięte. 

Boguś przeszedł już zabieg kastracji oraz miał zrobiony przegląd zębów a także zdjęty kamień. Cały czas sapie i pocharkuje są to jak twierdzi lekarz powikłania po kocim katarze. Mimo kalectwa kot jest bardzo przyjazny w stosunku do ludzi. 

Boguś potrzebuje specjalnej karmy dla rekonwalescentów i witamin, a także wsparcia na operację jego chorego oka. Będziemy mu poszukiwać stałego domu!! Bardzo prosimy o wsparcie w imieniu Bogusia, mile widziana karma, żwirek oraz wsparcie finansowe na jego leczenie. Każda złotówka jest dla nas bardzo cenna. Nie bądźmy obojętni dajmy Bogusiowi drugą szansę na normalne życie!!

Jako grupa wolontariuszy tworzących Fundację Lubelska Straż Ochrony Zwierząt, wkładamy mnóstwo energii i czasu w pomoc potrzebującym zwierzętom, bez darczyńców, którzy wspierają naszych podopiecznych przekazując wsparcie na ich leczenie nie jesteśmy w stanie funkcjonować :(

Prosimy więc o pomoc - dajmy Bogusiowi szansę!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja Lubelska Straż Ochrony Zwierząt - awatar

  Fundacja Lubelska Straż Ochrony Zwierząt

  08.02.2018
  08.02.2018

  Bogdan to niesamowity Słodziak, nabiera sił i wypoczywa w domu tymczasowym. Po badaniu USG oka nie mamy dobrych wiadomości, prawdopodobnie będzie musiało zostać usunięte.

  Zdjęcie aktualizacji 11 756

700 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 18

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Ewa Michalska - awatar
Ewa Michalska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij