Zbiórka Dla Bohatera Naszego Domu! - miniaturka zdjęcia

Dla Bohatera Naszego Domu!

Zbiórka Dla Bohatera Naszego Domu! - zdjęcie główne

Dla Bohatera Naszego Domu!

0 zł z 4 500 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Magda Mackiewicz - awatar

Magda Mackiewicz

Organizator zbiórki

Witam,

Jestem Magda.

2016 r. był rokiem przełomowym - razem z moim chłopakiem zdecydowaliśmy się na dwa wielkie projekty - zakup domu i dziecko. 

Klucze do naszego nowego przybytku odebraliśmy 4 września 2016 r. i do tej pory próbujemy go doprowadzić do stanu używalności. 

22 lutego 2017 r. urodził się nasz synek Jasiek - cudowny aniołek, który jakby czuł, że więcej problemów nie potrzebujemy i dlatego ładnie śpi, ładnie je, nie choruje :D

Paweł, informatyk z zawodu, do tej pory testował się już w murarstwie, wymianie okien, elektryce, izolacji dachu, a obecnie prowadzi projekt izolacji fundamentów.

Paweł jest gadżeciażem, uwielbia kupić sobie choćby małą bzdurkę na poprawę humoru (działa to tak jak zakup butów u kobiet). Ostatnio jednak nie ma ani czasu na poszukiwanie nowinek technologicznych, a i pieniędzy szkoda bo wszystko idzie w dom.

Bardzo chciałabym mu podziękować za to co dla nas robi, dla mnie i naszego synka. W związku z tym chciałabym mu kupić jego wymarzony gadżet - DRON :) o tak! Ile to razy ja już słyszałam przy każdej okazji, że mogę mu drona kupić. Chciałabym, na prawdę bym chciała. Ale kto "normalny" przeznaczy ponad 4000PLN na zakup zabawki dla dorosłego, jeśli można takie fundusze przeznaczyć na podłogę, kafelki, wyposażenie kuchni?! Ale jeżeli uda się zebrać taką kwotę dzięki pomocy znajomych oraz innych Pomagaczy to jestem pewna, że Paweł będzie przeszczęśliwy i wszystkie trudności związane z remontem prędziutko odejdą w niepamięć.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 4 500 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Magda Mackiewicz - awatar

Magda Mackiewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij