Zbiórka Dla Bohatera Naszego Domu! - zdjęcie główne

Dla Bohatera Naszego Domu!

0 zł  z 4 500 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Magda Mackiewicz - awatar

Magda Mackiewicz

Organizator zbiórki

Witam,

Jestem Magda.

2016 r. był rokiem przełomowym - razem z moim chłopakiem zdecydowaliśmy się na dwa wielkie projekty - zakup domu i dziecko. 

Klucze do naszego nowego przybytku odebraliśmy 4 września 2016 r. i do tej pory próbujemy go doprowadzić do stanu używalności. 

22 lutego 2017 r. urodził się nasz synek Jasiek - cudowny aniołek, który jakby czuł, że więcej problemów nie potrzebujemy i dlatego ładnie śpi, ładnie je, nie choruje :D

Paweł, informatyk z zawodu, do tej pory testował się już w murarstwie, wymianie okien, elektryce, izolacji dachu, a obecnie prowadzi projekt izolacji fundamentów.

Paweł jest gadżeciażem, uwielbia kupić sobie choćby małą bzdurkę na poprawę humoru (działa to tak jak zakup butów u kobiet). Ostatnio jednak nie ma ani czasu na poszukiwanie nowinek technologicznych, a i pieniędzy szkoda bo wszystko idzie w dom.

Bardzo chciałabym mu podziękować za to co dla nas robi, dla mnie i naszego synka. W związku z tym chciałabym mu kupić jego wymarzony gadżet - DRON :) o tak! Ile to razy ja już słyszałam przy każdej okazji, że mogę mu drona kupić. Chciałabym, na prawdę bym chciała. Ale kto "normalny" przeznaczy ponad 4000PLN na zakup zabawki dla dorosłego, jeśli można takie fundusze przeznaczyć na podłogę, kafelki, wyposażenie kuchni?! Ale jeżeli uda się zebrać taką kwotę dzięki pomocy znajomych oraz innych Pomagaczy to jestem pewna, że Paweł będzie przeszczęśliwy i wszystkie trudności związane z remontem prędziutko odejdą w niepamięć.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 4 500 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Magda Mackiewicz - awatar

Magda Mackiewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij