Zbiórka Pomoc dla szkoły leśnej w UA - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla szkoły leśnej w UA Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc dla szkoły leśnej w UA - zdjęcie główne

Pomoc dla szkoły leśnej w UA

10 633 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 65 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Maciej Strawa - awatar

Maciej Strawa

Organizator zbiórki

Koleżanki i Koledzy - leśnicy, myśliwi, nauczyciele i uczniowie szkół leśnych oraz sygnaliści myśliwscy z całej Polski, organizujemy pomoc humanitarną dla szkoły leśnej w Bolechowie, w Ukrainie. 

Potępiając rosyjską agresję i toczącą się tam wojnę pragniemy pomóc naszym przyjaciołom w Ukrainie. Oni na to bardzo liczą. Prosimy bardzo o wsparcie finansowe na zbiórki na zakup leków i potrzebnych rzeczy. Prosimy o przekazanie tej wiadomości swojej rodzinie, znajomym i przyjaciołom. Prosimy o pilne wpłaty pieniędzy. Każde 20 zł, 50 zł czy 100 zł jest niezwykle potrzebne. 

Organizujemy ogólnopolska zbiórkę pienieżną za pośrednictwem portalu Pomagam.pl i zbiórkę rzeczową w trzech szkołach leśnych - w Goraju-Zamku, Tułowicach i Lesku. W akcję włącza się Klub Sygnalistów Myśliwskich Polskiego Związku Łowieckiego. Potrzebne są leki, które kupimy za zebrane pieniądze oraz przedmioty pomocne w przetrwaniu i niezbędne uchodźcom w Ukrainie. Już teraz jesteśmy Wam wdzięczni za zaangażowanie.

Więcej na stronach internetowych http://zslgoraj.pl/ http://zstulowice.szkolna.net/ http://zsllesko.pl oraz http://muzyka.mysliwska.pl/ 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Maciej Strawa - awatar

  Maciej Strawa

  03.04.2022
  03.04.2022

  Drodzy Darczyńcy, z przyjemnością informujemy że rano 2 kwietnia 2022 roku przekazaliśmy na granicy polsko-ukraińskiej zebrane i zakupione dary pomocy humanitarnej dla szkoły leśnej w Bolechowie. Miło mi poinformować, że wartość darów wyniosła ok. 45 tys. zł. (w tym 8712 zł zebrane za pomocą Pomagam.pl). Inne zbiórki pieniężne i rzeczowe, zaangażowanie organizatorów i partnerów akcji, sprawiły że mogliśmy przekazać pomoc w postaci leków (ponad 20 tys zł.) i ubiorów, ocieplanych kurtek moro (53 szt.) , bielizny termoaktywnej, butów, plecaków, śpiworów, latarek, termosów, żywności i innych rzeczy, a także agregat prądotwórczy. Dziękujemy szkołom leśnym, myśliwym , leśnikom, sygnalistom myśliwskim i wszystkim ludziom dobrej woli i wielkiego serca. To pokazało jak bardzo jesteśmy "Solidarni z Ukrainą" i naszym Przyjaciółmi w Bolechowie. Postanowiliśmy jakiś czas jeszcze prowadzić zbiórkę na Pomagam.pl Nie kończymy naszej akcji, zbieramy dalej Jeżeli ktoś jeszcze chciałby pomóc, to rozpoczynamy drugi etap. P. S. Na zdjęciu koordynator akcji i dyrektor szkoły leśnej w Bolechowie.

  Zdjęcie aktualizacji 91 908

Komentarze


 • Sebastian Sech - awatar

  Sebastian Sech

  25.03.2022
  25.03.2022

  Super 🙂

10 633 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 65 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Maciej Strawa - awatar

Maciej Strawa

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 65

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 521
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Przemysław Rzyski - awatar
Przemysław Rzyski
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
57
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
615

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij