Zbiórka Ostatnia nadzieja Niczyjakow. - zdjęcie główne

Ostatnia nadzieja Niczyjakow.

2 590 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciły 74 osoby


Czym jest samotność...

Pustym pochmurnym porankiem gdzieś w kącie szarego pokoju... zimną herbatą pitą w ciszy zachodzącego słońca ... wokół tyle głosów i ludzi... a on... niewidoczny dla nikogo ... zapomniany... pogrzebany za życia... samotny starszy Pan...

Byłeś kiedyś głodny ? Przemarzłeś do bólu? Do szpiku kości?
Wyobrażasz sobie życie bez prądu i wody ? Bo ja nie...
Czy może być coś gorszego?


 Stary, samotny, schorowany człowiek i bezdomne, biedne koty.
W okolicach naszego pięknego miasta, w tragicznych warunkach " żyje" starszy Pan.   Jego dom uległ spaleniu :( . Jak mówi on sam : niczego nie potrzebuje ale bardzo proszę o pomoc dla kotów.

Ktoś kto ma ciepłe łóżko, pełny brzuch i dach nad głową, nie zrozumie człowieka pozbawionego już prawie wszystkiego, który nie ma w życiu niczego, prócz kilkunastu kotów, które same go odnalazły, czując, że mimo ubóstwa, to dobry człowiek. I tak trwają przy nim w ruinach domu bez prądu i ogrzewania. A człowiek dzieli sie z nimi resztkami, jakie sam ma. Pomóżmy odmienic los  człowieka. Pomożmy odmienić los kilkunastu biednych kocich żyć. Wystarczy kilka złotych, drobny gest, odrobina człowieczeństwa okazana tym najsłabszym i najuboższym...

Kotki  potrzebują przede wszystkim dobrej  karmy i kastracji, odpchlania , odrobacznia oraz leczenia. Ile ich jest dokładnie nie wiadomo, gdyż uciekają od obcych przez okna, w których nie ma nawet szyb :(

Człowiek niemający właściwie niczego potrafi podzielić się ze słabszymi, nie oczekując w zamian niczego. Czy nas też stać na ten gest? Czy w gorączce przedświątecznych zakupów znajdziemy czas, chęci i serce by wspomóc tych którzy nawet dachu nad głową nie mają? Dla których codzienny posiłek jest luksusem? Pomóżmy. Czasem niewiele potrzeba by zmienić czyjś świat...

Pomożcie nam pomagać ...

Każda złotówka na wagę złota...

Razem możemy sprawić uśmiech starsego Pana...

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.01.2019
  13.01.2019

  Powodzenia Misiu.

 • Anna Lipka - awatar

  Anna Lipka

  10.01.2019
  10.01.2019

  Misio <3

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.01.2019
  08.01.2019

  Dla Misia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.01.2019
  07.01.2019

  Dla Misia❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.01.2019
  07.01.2019

  Dla Misia :)

2 590 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciły 74 osoby

Wpłaty: 74

Angelika - awatar
Angelika
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Wanda Misiak - awatar
Wanda Misiak
20
Nataliia Ustymenko - awatar
Nataliia Ustymenko
20
Łukasz - awatar
Łukasz
20
Dorota - awatar
Dorota
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Paweł - awatar
Paweł
50
Karolina - awatar
Karolina
25

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij