Zbiórka Ostatnia nadzieja Niczyjakow. - zdjęcie główne

Ostatnia nadzieja Niczyjakow.

2 590 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciły 74 osoby


Czym jest samotność...

Pustym pochmurnym porankiem gdzieś w kącie szarego pokoju... zimną herbatą pitą w ciszy zachodzącego słońca ... wokół tyle głosów i ludzi... a on... niewidoczny dla nikogo ... zapomniany... pogrzebany za życia... samotny starszy Pan...

Byłeś kiedyś głodny ? Przemarzłeś do bólu? Do szpiku kości?
Wyobrażasz sobie życie bez prądu i wody ? Bo ja nie...
Czy może być coś gorszego?


 Stary, samotny, schorowany człowiek i bezdomne, biedne koty.
W okolicach naszego pięknego miasta, w tragicznych warunkach " żyje" starszy Pan.   Jego dom uległ spaleniu :( . Jak mówi on sam : niczego nie potrzebuje ale bardzo proszę o pomoc dla kotów.

Ktoś kto ma ciepłe łóżko, pełny brzuch i dach nad głową, nie zrozumie człowieka pozbawionego już prawie wszystkiego, który nie ma w życiu niczego, prócz kilkunastu kotów, które same go odnalazły, czując, że mimo ubóstwa, to dobry człowiek. I tak trwają przy nim w ruinach domu bez prądu i ogrzewania. A człowiek dzieli sie z nimi resztkami, jakie sam ma. Pomóżmy odmienic los  człowieka. Pomożmy odmienić los kilkunastu biednych kocich żyć. Wystarczy kilka złotych, drobny gest, odrobina człowieczeństwa okazana tym najsłabszym i najuboższym...

Kotki  potrzebują przede wszystkim dobrej  karmy i kastracji, odpchlania , odrobacznia oraz leczenia. Ile ich jest dokładnie nie wiadomo, gdyż uciekają od obcych przez okna, w których nie ma nawet szyb :(

Człowiek niemający właściwie niczego potrafi podzielić się ze słabszymi, nie oczekując w zamian niczego. Czy nas też stać na ten gest? Czy w gorączce przedświątecznych zakupów znajdziemy czas, chęci i serce by wspomóc tych którzy nawet dachu nad głową nie mają? Dla których codzienny posiłek jest luksusem? Pomóżmy. Czasem niewiele potrzeba by zmienić czyjś świat...

Pomożcie nam pomagać ...

Każda złotówka na wagę złota...

Razem możemy sprawić uśmiech starsego Pana...

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.01.2019
  13.01.2019

  Powodzenia Misiu.

 • Anna Lipka - awatar

  Anna Lipka

  10.01.2019
  10.01.2019

  Misio <3

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.01.2019
  08.01.2019

  Dla Misia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.01.2019
  07.01.2019

  Dla Misia❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.01.2019
  07.01.2019

  Dla Misia :)

2 590 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciły 74 osoby

Wpłaty: 74

Angelika - awatar
Angelika
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Wanda Misiak - awatar
Wanda Misiak
20
Nataliia Ustymenko - awatar
Nataliia Ustymenko
20
Łukasz - awatar
Łukasz
20
Dorota - awatar
Dorota
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Paweł - awatar
Paweł
50
Karolina - awatar
Karolina
25

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij