Kran dla BOMBACLASS

10 273 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 155 osób
Andrzej Kużas - awatar

Andrzej Kużas

Organizator zbiórki

TROCHĘ HISTORII

Witajcie,

Bombaclass to grupa filmowa z długoletnim doświadczeniem. Specjalizujemy się przede wszystkim w realizacji koncertów muzycznych i innych wydarzeń kulturalnych. Na swoim koncie mamy ponad 500 zrealizowanych koncertów zarówno na festiwalach muzycznych oraz klubach w całej Polsce. W naszej stronie znajdują się największe gwiazdy polskiej muzyki niezależnej jak i światowego formatu gwiazdy zagraniczne. 

Przede wszystkim łączy nas pasja do muzyki, która przekuwa się w klipy, które tworzymy dla Was fanów muzyki. Nie zamykamy się na jeden gatunek - choć naszą miłością jest reggae to możecie nas spotkać na koncertach rockowych, folkowych, a także jazzowych.

Od lat współpracujemy z wieloma festiwalami muzycznymi oraz organizatorami w całym kraju, a nasze video klipy często wykorzystywane są do promocji wydarzeń nie tylko w Polsce, ale także poza jej granicami. Nasz kanał na portalu Youtube ma obecnie 1375 klipów, 10.500 subskrybentów na całym świecie oraz niemal 17 milionów unikalnych odsłon naszych produkcji, które w 70% pochodzą z całego świata. Tym samym kanał Bombaclass jest jednym z największych archiwów reggae na świecie.

Zdjęcie opisu zbiórki Kran dla BOMBACLASS

PAPA KRIS

Nad całością pieczę trzyma Andrzej Kużas (papa kris), z którego inicjatywy powstała cała grupa i który jest jej głównodowodzącym. W obecnej chwili na kręcenie podczas festiwali muzycznych nie ma problemu ze znalezieniem chętnych do pomocy, inaczej wygląda to na imprezach w klubach czy imprezach plenerowych. Zaczynają się kłopoty, za zwroty nikt nie chce robić, czemu się nie dziwie. U mnie pasja ciągle trwa, ale wielogodzinne kręcenie koncertów z monopada, którym posługuje się na co dzień robi się coraz cięższe i bardziej męczące. Dlatego muszę zmienić sposób kręcenia.

NA CO ZBIERAMY

Najlepszym rozwiązaniem jest zakup kranu Flamingo Duo z głowicą obrotową. Jest to mały kran do 3.70m, który idealnie nadaje się do kręcenia w klubach jak i na dużych koncertach. Pozwoli to na robienie nawet samemu odlotowych filmów. Koszt kranu z monitorem HD oraz niezbędnym oprzyrządowaniem to 10000 zł. Niestety nasza grupa obecnie finansuje się w głównej mierze z emerytury (papy krisa), po odliczeniu wydatków na codzienne życie zostaje niewiele. Większość imprez kręcimy za darmo lub (rzadko) za częściowe zwroty kosztów. Dodatkowe setki godzin spędzone na montażu zarówno dźwięku jak i obrazu robione są własnym sumptem. 

Zdjęcie opisu zbiórki Kran dla BOMBACLASS

Wkrótce zacznie się sezon koncertowy. Chciałbym aby filmy które robię zmieniły swój kształt, nadając im więcej różnorodnych ujęć które bez kranu są niemożliwe, a dodatkowo sprawią, że wielogodzinne kręcenie nie będzie tak wielkim wysiłkiem fizycznym jak obecnie.


Dlatego zwracam się do Was widzów oraz zespołów o pomoc w zakupie. Rzecz ta ułatwi i uprzyjemni mi pracę, a Wam wszystkim da zadowolenie z oglądanych filmów.

PLANY

W planach są m.in. Gitarowy Rekord Guinnessa oraz 3-majówka we Wrocławiu, liczne festiwale muzyczne m.in. Regałowisko w Bielawie, Ostróda Reggae Festival, Reggae na Piaskach w Ostrowie Wielkopolskim, One Love 2016, czy Reggaeland w Płocku, Wrock For Freedom z udziałem m.in. grupy Sabaton, a także liczne imprezy klubowe i plenerowe na terenie całego kraju.


Dodatkowo zrobimy specjalny film z niepublikowanymi dotąd materiałami z naszego archiwum, którego jeszcze nie widzieliście, w ramach specjalnych podziękowań dla wszystkich wspierających akcje.

KILKA KLIPÓW :)

Poniżej kilka klipów

Komentarze


 • SIKOR - awatar

  SIKOR

  25.04.2016
  25.04.2016

  Bless!

  • Andrzej Kużas - awatar

   Andrzej Kużas - Organizator zbiórki

   25.04.2016
   25.04.2016

   Dzieki :)

 • F - awatar

  F

  25.04.2016
  25.04.2016

  Dzięki Papa!!

  • Andrzej Kużas - awatar

   Andrzej Kużas - Organizator zbiórki

   25.04.2016
   25.04.2016

   Dzięki.

 • Moris - awatar

  Moris

  22.04.2016
  22.04.2016

  Gratuluję, udało się :) teraz zostało zebrać ekipę - nie zapomnij o starych wygach i możemy filmować dalej...

  • Andrzej Kużas - awatar

   Andrzej Kużas - Organizator zbiórki

   22.04.2016
   22.04.2016

   Morisek wiem gdzie mam was szukać :) Dzięki.

 • Piotr - awatar

  Piotr

  21.04.2016
  21.04.2016

  No to się udało! Gratulacje!

 • Jacek - awatar

  Jacek

  21.04.2016
  21.04.2016

  Choć nie oglądałem Pana materiałów, to wspaniale jest usłyszeć o kimś takim, jak Pan czy ekipa, z którą Pan współpracuje! Promocyjne wideo jest wprost urzekające! Chciałbym, z czasem zbliżając się do emerytury, nie utracić tej życiowej energii, pełnego zainteresowania, oddania pasji i poświęcać się czemuś, co kocham robić, w stu procentach. Choć kwota nie jest wielka - niech komentarz będzie siłą napędową do dalszych działań!

  • Andrzej Kużas - awatar

   Andrzej Kużas - Organizator zbiórki

   21.04.2016
   21.04.2016

   Dzięki i zapraszam do oglądania :)

10 273 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 155 osób
Andrzej Kużas - awatar

Andrzej Kużas

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 155

Albert - awatar
Albert
20
SIKOR - awatar
SIKOR
20
F - awatar
F
5
Bartosz - awatar
Bartosz
33
Marcin - awatar
Marcin
10
Artur - awatar
Artur
100
Moris - awatar
Moris
5
Mikołaj - awatar
Mikołaj
50
Sebastian - awatar
Sebastian
30
Piotr - awatar
Piotr
1 253

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij