Zbiórka Bonus uparł się by żyć - miniaturka zdjęcia

Bonus uparł się by żyć

Zbiórka Bonus uparł się by żyć - zdjęcie główne

Bonus uparł się by żyć

2 455 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 47 osób
Wpłać teraz
 

Tak żył BONUS dopóki go nie uwolniła z łańcucha Pani Irena. To ona  usłyszała jego rozpaczliwe charczenie. BONUS prosił o pomoc podduszony zaciśniętą obrożą na krótkim łańcuchu, w zamkniętej szopie bez okien, gdzie zaglądał od czasu do czasu jego właściciel, alkoholik. Kiedy BONUS szczęśliwie do nas trafił okazało się, że nie ma trwałych śladów na jego psychice.. To był gejzer radości, optymizmu i woli życia. Został umieszczony w znakomitym hotelu "Artemida" w Jaworznie. Brał udział w akcjach adopcyjnych, gdzie wzbudzał powszechną sympatię, ale jakoś dotąd nie miał szczęścia, łącznie z nieudaną adopcją i zwrotem po kilku godzinach. Wtedy trochę się podłamał... Ale już następnego dnia szalał na spacerze z wolontariuszami i  dziećmi, które uwielbia. Pewnego dnia poczuł się źle, pojawiły się wymioty i biegunka, tak ostre, że dostał na noc kroplówki... Historia choroby, która trwała tydzień i zmiotła BONUSA  do stanu, jaki widać na zdjęciach - opisana jest w wydarzeniu na stronie naszej fundacji Pan i Pani Pies. Dość powiedzieć, że ostre zapalenie trzustki przeżywa niewiele psów. BONUS walczył zaciekle, miał dwa razy otwierany i czyszczony żołądek, w czwartej dobie przewieziony został do kliniki w Tychach, gdzie w dalszym ciągu jego niewiarygodny optymizm , machanie ogonem i próby wyjścia z kenela wzbudzały zdumienie prowadzących lekarzy, bo stan jego zdrowia dawał mocne podstawy do eutanazji. Zapalenie trzustki to także potworna bolesność. BONUS znosił to wszystko z niewiarygodną ufnością, że wyzdrowieje. Był pacjentem idealnym a każdą ulgę i najmniejszy postęp w leczeniu manifestował energicznym machaniem ogonem. To był najweselszy kościotrup w historii. Aż w końcu po drugiej operacji trzustka podjęła pracę i  piesek zaczął jeść... Dzisiaj jest już w hotelu, bo niestety nie ma domu. Dzięki temu, że Pani Gabrysia jest taka jaka jest - Bonus będzie miał doskonałą opiekę ale szukamy tymczasu, bo mamy świadomość, że to ogromne, dodatkowe obciążenie dla niej. Prosimy o pomoc, oj,nie jesteśmy my bogatą fundacją...A BONUS,którego mamy na osi czasu to idealny symbol naszej determinacji w połączeniu z długami i brakiem  wystarczającego finansowania. Pomóżcie nam i jemu pomagać ...Na zdjęciu poniżej - tak wyglądał BONUS 10 dni wcześniej, zanim zachorował.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.08.18
  06.08.18

  roku temu widzieliśmy Cię w Galenie - nasza rodzina wzięła wtedy innego pieska, stamtąd - trzymaj się mordko niech też znajdzie się jakiś Pan/Pani

  • Fundacja im. Maćka Kozłowskiego Pan i Pani Pies - awatar

   Fundacja im. Maćka Kozłowskiego Pan i Pani Pies - Organizator zbiórki

   06.08.18
   06.08.18

   Czekamy z niecierpliwością na TEN moment, w którym ktoś zakocha się w naszym Bonusku :) ! Dziękujemy za wsparcie i życzymy wszystkiego psiewspaniałego z Państwa pupilem :)

 • Renata Wójcik - awatar

  Renata Wójcik

  07.07.17
  07.07.17

  Bonus chudzinko wracaj do zdrowia :)

 • Aleksandra - awatar

  Aleksandra

  05.06.17
  05.06.17

  trzymaj sie mordko!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.06.17
  05.06.17

  3 tygodnie temu ta psinka była w Galerii Galenie z innymi psami, wtedy jeszcze w dobrym stanie rzucała się w oczy jego psia mordka, powodzenia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  31.05.17
  31.05.17

  Widziałam tego psiaka kilka tygodni temu w Galenie - rzucała się w oczy psia mordka wtedy jeszcze chyba zdrowego psa; powodzenia:)

2 455 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 47 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 47

Agnieszka - awatar
Agnieszka
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
beata - awatar
beata
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
beata - awatar
beata
100
beata - awatar
beata
200
Marta - awatar
Marta
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij