Zbiórka bone graft - przeszczep kości - miniaturka zdjęcia

bone graft - przeszczep kości Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka bone graft - przeszczep kości - zdjęcie główne

bone graft - przeszczep kości

1 zł  z 14 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Em - awatar

Karolina Em

Organizator zbiórki

Nazywam się Karolina i do pięknego, zdrowego uśmiechu brakuje mi kości...


Będąc dzieckiem borykałam się z ogromnym lękiem związanym z wizytami u dentysty.

 W trakcie jednej z takich wizyt straciłam zęba, którego nie mam do tej pory.

W sytuacjach w których ubytek uzębienia jest "świeży" wystarczy wstawienie implantu zęba. Niestety w moim przypadku  minęło zbyt wiele lat od tego wydarzenia w konsekwencji czego zaniknęła mi kość i wstawienie implantu nie jest możliwe dopóki ta kość nie zostanie przeszczepiona.  Jest to niestety bardzo kosztowny zabieg i rozłożony w czasie. Kwota, którą potrzebuję to 14 000 zł by wykonać wszelkie zabiegi przeszczepu kości, dziąsła oraz wstawienia implantu. 


Nie stać mnie na to ponieważ wszystkie swoje oszczędności przeznaczyłam na przygotowanie się do tego właśnie zabiegu - 2 lata noszenia specjalistycznego aparatu, nakładek na zęby oraz co miesięczne wizyty kontrolne. Wszystko po to by ponownie móc normalnie funkcjonować.

 Jak wiadomo braki w uzębieniu potrafią spowodować ogromne szkody w zdrowiu człowieka dlatego tak ważne jest by dbać o zęby. W moim przypadku objawiło się to straszliwymi migrenami, bolesnym blokowaniem stawu skroniowo-żuchwowego, zaciskaniem zębów oraz problemami z kręgosłupem. 

 Jestem w połowie drogi, w oddali widać już metę, niestety goni mnie czas...

Od momentu zdjęcia aparatu zabieg musi zostać wykonany maksymalnie w przeciągu 2 lat, inaczej cała praca, którą włożyli lekarze i pieniądze, które wydałam zostaną wyrzucone w błoto.

We wrześniu minął już rok, więc zegar tyka ale nadal jestem w grze...

Będę przeogromnie wdzięczna za każdą podarowaną złotówkę  z całego serducha!

Wierzę, że na świecie jest więcej dobra i wierzę w karmę dlatego mam serce przepełnione nadzieją, że wspólnymi siłami uda się uzbierać potrzebną kwotę.

 Pomóżcie proszę ponownie zarażać pozytywną energią poprzez uśmiech <3  

Dziękuję i ściskam mocno!

Karolina

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł  z 14 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Em - awatar

Karolina Em

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij