Zbiórka Kociak Bonifacy - walka o życie - miniaturka zdjęcia

Kociak Bonifacy - walka o życie Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Kociak Bonifacy - walka o życie - zdjęcie główne

Kociak Bonifacy - walka o życie

230 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Kaniewska - awatar

Joanna Kaniewska

Organizator zbiórki

Bonifacy to około 2 miesięczne kocie dziecko . Skrajnie wyczerpany , niedożywiony , brudny , zarobaczony , zapchlony i z katarem kocim trafił pod opiekę Małgosi . Standardowe leczenie na wniosek urzędu miasta przynosiło poprawę . Kotek zaczął jeść , bawić się , odzyskiwać radość życia .

Do dzisiaj . Nagle , po powrocie z pracy Małgosia stwierdziła że Bonifacy przelewa się przez ręce . Niedzielne popołudnie . Telefon do lekarza weterynarii że kot prawdopodobnie potrzebuje natychmiastowej pomocy . Nie zastanawiając się długo umówiłyśmy się w przychodni .

Okazało się że stan kociaka jest bardzo zły . Temperatura 33,4 st . , glukomert nie pokazuje poziomu glukozy , dramatyczna próba założenia wenflonu w 0,68 kg wiotkiego ciałka , udała się . Płyny odżywcze , płyny nawadniające , glukoza , leki . Mata grzewcza z regulacją temperatury aby powoli ogrzewać wychłodzony organizm .

Bonifacy jest pod stałą opieką lekarza weterynarii . Temperatura rośnie , kociak odzyskuje świadomość ale dołączyła się biegunka .

Potrzeba dalszych badań , testu na panleukopenie , być może podania surowicy od innego zdrowego kota , podkładów , dobrego jedzenia .

Nie chcemy aby Bonifacemu czegoś zabrakło dlatego prosimy o wsparcie .

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Joanna Kaniewska - awatar

  Joanna Kaniewska

  29.08.2017
  29.08.2017

  Niestety Bonifacy przegrał walkę z chorobą . Pokonała go panleukopenia , choroba wirusowa .
  Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za okazanie serca .
  Dzięki wam mogliśmy wykonać badanie w laboratorium i ochronić inne maluchy które są i trafią pod naszą opiekę .

  Zdjęcie aktualizacji 7 424

Komentarze


 • Michał Bury - awatar

  Michał Bury

  28.08.2017
  28.08.2017

  Trzymam kciuki

  • Joanna Kaniewska - awatar

   Joanna Kaniewska - Organizator zbiórki

   29.08.2017
   29.08.2017

   Dziękujemy za okazane serce . Jednak Bonifacy przegrał z panleukopenią .

230 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Kaniewska - awatar

Joanna Kaniewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Michał Bury - awatar
Michał Bury
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
35
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij