Zbiórka Kociak Bonifacy - walka o życie - miniaturka zdjęcia

Kociak Bonifacy - walka o życie Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Kociak Bonifacy - walka o życie - zdjęcie główne

Kociak Bonifacy - walka o życie

230 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Kaniewska - awatar

Joanna Kaniewska

Organizator zbiórki

Bonifacy to około 2 miesięczne kocie dziecko . Skrajnie wyczerpany , niedożywiony , brudny , zarobaczony , zapchlony i z katarem kocim trafił pod opiekę Małgosi . Standardowe leczenie na wniosek urzędu miasta przynosiło poprawę . Kotek zaczął jeść , bawić się , odzyskiwać radość życia .

Do dzisiaj . Nagle , po powrocie z pracy Małgosia stwierdziła że Bonifacy przelewa się przez ręce . Niedzielne popołudnie . Telefon do lekarza weterynarii że kot prawdopodobnie potrzebuje natychmiastowej pomocy . Nie zastanawiając się długo umówiłyśmy się w przychodni .

Okazało się że stan kociaka jest bardzo zły . Temperatura 33,4 st . , glukomert nie pokazuje poziomu glukozy , dramatyczna próba założenia wenflonu w 0,68 kg wiotkiego ciałka , udała się . Płyny odżywcze , płyny nawadniające , glukoza , leki . Mata grzewcza z regulacją temperatury aby powoli ogrzewać wychłodzony organizm .

Bonifacy jest pod stałą opieką lekarza weterynarii . Temperatura rośnie , kociak odzyskuje świadomość ale dołączyła się biegunka .

Potrzeba dalszych badań , testu na panleukopenie , być może podania surowicy od innego zdrowego kota , podkładów , dobrego jedzenia .

Nie chcemy aby Bonifacemu czegoś zabrakło dlatego prosimy o wsparcie .

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Joanna Kaniewska - awatar

  Joanna Kaniewska

  29.08.2017
  29.08.2017

  Niestety Bonifacy przegrał walkę z chorobą . Pokonała go panleukopenia , choroba wirusowa .
  Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za okazanie serca .
  Dzięki wam mogliśmy wykonać badanie w laboratorium i ochronić inne maluchy które są i trafią pod naszą opiekę .

  Zdjęcie aktualizacji 7 424

Komentarze


 • Michał Bury - awatar

  Michał Bury

  28.08.2017
  28.08.2017

  Trzymam kciuki

  • Joanna Kaniewska - awatar

   Joanna Kaniewska - Organizator zbiórki

   29.08.2017
   29.08.2017

   Dziękujemy za okazane serce . Jednak Bonifacy przegrał z panleukopenią .

230 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Kaniewska - awatar

Joanna Kaniewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Michał Bury - awatar
Michał Bury
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
35
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij