Zbiórka Kociak Bonifacy - walka o życie - miniaturka zdjęcia

Kociak Bonifacy - walka o życie

Zbiórka Kociak Bonifacy - walka o życie - zdjęcie główne

Kociak Bonifacy - walka o życie

230 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 
Joanna Kaniewska - awatar

Joanna Kaniewska

Organizator zbiórki

Bonifacy to około 2 miesięczne kocie dziecko . Skrajnie wyczerpany , niedożywiony , brudny , zarobaczony , zapchlony i z katarem kocim trafił pod opiekę Małgosi . Standardowe leczenie na wniosek urzędu miasta przynosiło poprawę . Kotek zaczął jeść , bawić się , odzyskiwać radość życia .

Do dzisiaj . Nagle , po powrocie z pracy Małgosia stwierdziła że Bonifacy przelewa się przez ręce . Niedzielne popołudnie . Telefon do lekarza weterynarii że kot prawdopodobnie potrzebuje natychmiastowej pomocy . Nie zastanawiając się długo umówiłyśmy się w przychodni .

Okazało się że stan kociaka jest bardzo zły . Temperatura 33,4 st . , glukomert nie pokazuje poziomu glukozy , dramatyczna próba założenia wenflonu w 0,68 kg wiotkiego ciałka , udała się . Płyny odżywcze , płyny nawadniające , glukoza , leki . Mata grzewcza z regulacją temperatury aby powoli ogrzewać wychłodzony organizm .

Bonifacy jest pod stałą opieką lekarza weterynarii . Temperatura rośnie , kociak odzyskuje świadomość ale dołączyła się biegunka .

Potrzeba dalszych badań , testu na panleukopenie , być może podania surowicy od innego zdrowego kota , podkładów , dobrego jedzenia .

Nie chcemy aby Bonifacemu czegoś zabrakło dlatego prosimy o wsparcie .

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Joanna Kaniewska - awatar

  Joanna Kaniewska

  29.08.17
  29.08.17

  Niestety Bonifacy przegrał walkę z chorobą . Pokonała go panleukopenia , choroba wirusowa . Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za okazanie serca . Dzięki wam mogliśmy wykonać badanie w laboratorium i ochronić inne maluchy które są i trafią pod naszą opiekę .

  Zdjęcie aktualizacji 7 424

Komentarze


 • Michał Bury - awatar

  Michał Bury

  28.08.17
  28.08.17

  Trzymam kciuki

  • Joanna Kaniewska - awatar

   Joanna Kaniewska - Organizator zbiórki

   29.08.17
   29.08.17

   Dziękujemy za okazane serce . Jednak Bonifacy przegrał z panleukopenią .

230 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 
Joanna Kaniewska - awatar

Joanna Kaniewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Michał Bury - awatar
Michał Bury
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
35
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij