Zbiórka Bora pozbywa się lokatora - zdjęcie główne

Bora pozbywa się lokatora

291 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Natalia Kubiak - awatar

Natalia Kubiak

Organizator zbiórki


Pozbywamy się pasażera na gapę który postanowił przyczepić się do Bory.

Dzień dobry,
nazywam  się Natalia i jestem właścicielką wspaniałej klaczy u której niedawno zaczęły  się problemy zdrowotne.
"Coś", co początkowo zostało potraktowane jako reakcja alergiczna na ukąszenie owada, po pewnym czasie okazało się być paskudnym sarkoidem ( łagodnym nowotworem skóry) rosnącym wgłąb ciała.

 

 

Zbiórka ta ma na celu zebranie środków na zabieg usunięcia guza śródskórnego który wyrósł w okolicach pachwiny konia.
Niestety, ze względu na kosztowną edukację, mam problem z uzbieraniem kwoty potrzebnej na zabieg. 

Będę ogromnie wdzięczna za każdą przekazaną dla nas złotówkę.
Jako, że moja edukacja jest ściśle związana z fizjoterapią zwierząt (szczególnie koni), chciałabym się odwdzięczyć za ofiarowaną pomoc.

W przypadku uzbierania potrzebnej kwoty zobowiazuję się do odwiedzenia zaprzyjaźnionego Schroniska dla Zwierząt Gospodarskich "OTOZ Rogate Ranczo" oraz do kolejnego - wybranego przez wspierających - schroniska dla zwierząt w woj. Pomorskim gdzie wykonam zabiegi terapii pulsacyjnym polem magnetycznym BIOMAG®.

Dla każdej osoby która wpłaci datek powyżej 80 zł, przewidziany jest voucher na masaż dla wybranego konia stacjonującego w woj. pomorskim.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
291 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Natalia Kubiak - awatar

Natalia Kubiak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Big Squabbit - awatar
Big Squabbit
50
18 Pułk - awatar
18 Pułk
100
MIGOTKA - awatar
MIGOTKA
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij