Zbiórka Bora pozbywa się lokatora - miniaturka zdjęcia

Bora pozbywa się lokatora

Zbiórka Bora pozbywa się lokatora - zdjęcie główne

Bora pozbywa się lokatora

291 zł z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Natalia Kubiak - awatar

Natalia Kubiak

Organizator zbiórki


Pozbywamy się pasażera na gapę który postanowił przyczepić się do Bory.

Dzień dobry,
nazywam  się Natalia i jestem właścicielką wspaniałej klaczy u której niedawno zaczęły  się problemy zdrowotne.
"Coś", co początkowo zostało potraktowane jako reakcja alergiczna na ukąszenie owada, po pewnym czasie okazało się być paskudnym sarkoidem ( łagodnym nowotworem skóry) rosnącym wgłąb ciała.

 

 

Zbiórka ta ma na celu zebranie środków na zabieg usunięcia guza śródskórnego który wyrósł w okolicach pachwiny konia.
Niestety, ze względu na kosztowną edukację, mam problem z uzbieraniem kwoty potrzebnej na zabieg. 

Będę ogromnie wdzięczna za każdą przekazaną dla nas złotówkę.
Jako, że moja edukacja jest ściśle związana z fizjoterapią zwierząt (szczególnie koni), chciałabym się odwdzięczyć za ofiarowaną pomoc.

W przypadku uzbierania potrzebnej kwoty zobowiazuję się do odwiedzenia zaprzyjaźnionego Schroniska dla Zwierząt Gospodarskich "OTOZ Rogate Ranczo" oraz do kolejnego - wybranego przez wspierających - schroniska dla zwierząt w woj. Pomorskim gdzie wykonam zabiegi terapii pulsacyjnym polem magnetycznym BIOMAG®.

Dla każdej osoby która wpłaci datek powyżej 80 zł, przewidziany jest voucher na masaż dla wybranego konia stacjonującego w woj. pomorskim.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
291 zł z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Natalia Kubiak - awatar

Natalia Kubiak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Big Squabbit - awatar
Big Squabbit
50
18 Pułk - awatar
18 Pułk
100
MIGOTKA - awatar
MIGOTKA
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij