Zbiórka Elektroniczna Krtań dla Adama - miniaturka zdjęcia

Elektroniczna Krtań dla Adama Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Elektroniczna Krtań dla Adama - zdjęcie główne

Elektroniczna Krtań dla Adama

456 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Adam Bork - awatar

Adam Bork

Organizator zbiórki

                                       Witam Wszystkich Ludzi Dobrej Woli

 Nazywam się Adam Bork mam 53 lata i mieszkam w Gdyni . Jestem człowiekiem pracowitym    i honorowym , tak mi się bynajmniej wydawało . Rok temu zachorowałem na raka krtani . Pod  dałem się operacji usunięcia krtani i skończyła się moja pracowitość , gdy lekarz oznajmił  że  nie mogę już pracować . Tak zostałem niepełnosprawnym grupy 1 w stopniu znacznym , więc  żeby żyć udałem się do instytucji zwanej ZUS z wnioskiem o rentę i chociaż przepracowałem  w Polsce ponad 20 lat płacąc uczciwie składki odmówiono mi renty, ponieważ przepisy ZUS  mówią żeby otrzymać rentę trzeba mieć w ostatnich 10 latach  od momentu  zachorowania  przepracowane najmniej 5 lat w których były płacone składki . Ja w związku z tym że praco-  wałem dorywczo nie mam tych 5 lat  więc się nie należy . Poradzono mi żeby udać się do  Opieki Społecznej i złożyć wniosek o rentę socjalną i znów rozczarowanie . Dowiedziałem się  że choroba nie jest wrodzona tylko nabyta , więc renta socjalna też się nie należy . Należy się    tylko 153 zł. Rehabilitacyjnego , więc powiedziano mi że w takiej sytuacji mogę otrzymać po-  moc , która jest uzależniona od ogólnych dochodów moich i żony . Pomoc  po wyliczeniu do-  chodów przyznano mi 63,19 gr. , więc żona stwierdziła że w takiej sytuacji musi zmienić pracę  na lepiej płatną . Obecnie żona zarabia najniższą krajową i po obliczeniu dochodów  Opieka  Społeczna stwierdziła że mamy za duży dochód na osobę i zabrała mi pomoc . W tej chwili  z       żoną utrzymujemy się z pensji żony . Z powodu usunięcia krtani nie mówię , żeby porozumieć     się z otoczeniem chociaż w jakiś sposób potrzebuję urządzenia zwanego elektroniczną krtanią   Za pośrednictwem tego urządzenia będę mógł mówić i być zrozumiałym . Koszt urządzenia         jest za wysoki żebym mógł sam sobie go nabyć . Zawsze starałem się w życiu być człowiekiem   honorowym i nie prosić nikogo o pomoc , ale dziś stwierdziłem że czas honor schować gdzieś     i poprosić o pomoc . Chciałbym uzbierać 5000 zł. na zakup elektronicznej krtani i na zakup       odżywek , środków opatrunkowych , higienicznych i na dalsze życie (gdyż dochody jakie mam       z żoną nie zawsze starczają) do puki nie uda mi się uzyskać renty lub stałych środków do             życia,o których pomoc uzyskania chcę prosić  Rzecznika Praw Obywatelskich do spraw               niepełnosprawnych.                                                                                                                                                                                                                                     Z góry Wszystkim dziękuję

                                                                                                                     Adam Bork                                                                                                


 

  


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Kamila M. - awatar

  Kamila M.

  26.10.2018
  26.10.2018

  Trzymam kciuki kuzyn i życzę powrotu do zdrowia.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.09.2018
  21.09.2018

  Trzymam kciuki za to aby sie udalo!

456 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Adam Bork - awatar

Adam Bork

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Kamila M. - awatar
Kamila M.
50
Natalia Zaluska - awatar
Natalia Zaluska
50
Staszka - awatar
Staszka
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ewelina Kaczmarkiewicz - awatar
Ewelina Kaczmarkiewicz
10
Ewa Ma - Sto - awatar
Ewa Ma - Sto
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij