Zbiórka Elektroniczna Krtań dla Adama - miniaturka zdjęcia

Elektroniczna Krtań dla Adama Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Elektroniczna Krtań dla Adama - zdjęcie główne

Elektroniczna Krtań dla Adama

456 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Adam Bork - awatar

Adam Bork

Organizator zbiórki

                                       Witam Wszystkich Ludzi Dobrej Woli

 Nazywam się Adam Bork mam 53 lata i mieszkam w Gdyni . Jestem człowiekiem pracowitym    i honorowym , tak mi się bynajmniej wydawało . Rok temu zachorowałem na raka krtani . Pod  dałem się operacji usunięcia krtani i skończyła się moja pracowitość , gdy lekarz oznajmił  że  nie mogę już pracować . Tak zostałem niepełnosprawnym grupy 1 w stopniu znacznym , więc  żeby żyć udałem się do instytucji zwanej ZUS z wnioskiem o rentę i chociaż przepracowałem  w Polsce ponad 20 lat płacąc uczciwie składki odmówiono mi renty, ponieważ przepisy ZUS  mówią żeby otrzymać rentę trzeba mieć w ostatnich 10 latach  od momentu  zachorowania  przepracowane najmniej 5 lat w których były płacone składki . Ja w związku z tym że praco-  wałem dorywczo nie mam tych 5 lat  więc się nie należy . Poradzono mi żeby udać się do  Opieki Społecznej i złożyć wniosek o rentę socjalną i znów rozczarowanie . Dowiedziałem się  że choroba nie jest wrodzona tylko nabyta , więc renta socjalna też się nie należy . Należy się    tylko 153 zł. Rehabilitacyjnego , więc powiedziano mi że w takiej sytuacji mogę otrzymać po-  moc , która jest uzależniona od ogólnych dochodów moich i żony . Pomoc  po wyliczeniu do-  chodów przyznano mi 63,19 gr. , więc żona stwierdziła że w takiej sytuacji musi zmienić pracę  na lepiej płatną . Obecnie żona zarabia najniższą krajową i po obliczeniu dochodów  Opieka  Społeczna stwierdziła że mamy za duży dochód na osobę i zabrała mi pomoc . W tej chwili  z       żoną utrzymujemy się z pensji żony . Z powodu usunięcia krtani nie mówię , żeby porozumieć     się z otoczeniem chociaż w jakiś sposób potrzebuję urządzenia zwanego elektroniczną krtanią   Za pośrednictwem tego urządzenia będę mógł mówić i być zrozumiałym . Koszt urządzenia         jest za wysoki żebym mógł sam sobie go nabyć . Zawsze starałem się w życiu być człowiekiem   honorowym i nie prosić nikogo o pomoc , ale dziś stwierdziłem że czas honor schować gdzieś     i poprosić o pomoc . Chciałbym uzbierać 5000 zł. na zakup elektronicznej krtani i na zakup       odżywek , środków opatrunkowych , higienicznych i na dalsze życie (gdyż dochody jakie mam       z żoną nie zawsze starczają) do puki nie uda mi się uzyskać renty lub stałych środków do             życia,o których pomoc uzyskania chcę prosić  Rzecznika Praw Obywatelskich do spraw               niepełnosprawnych.                                                                                                                                                                                                                                     Z góry Wszystkim dziękuję

                                                                                                                     Adam Bork                                                                                                


 

  


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Kamila M. - awatar

  Kamila M.

  26.10.2018
  26.10.2018

  Trzymam kciuki kuzyn i życzę powrotu do zdrowia.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.09.2018
  21.09.2018

  Trzymam kciuki za to aby sie udalo!

456 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Adam Bork - awatar

Adam Bork

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Kamila M. - awatar
Kamila M.
50
Natalia Zaluska - awatar
Natalia Zaluska
50
Staszka - awatar
Staszka
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ewelina Kaczmarkiewicz - awatar
Ewelina Kaczmarkiewicz
10
Ewa Ma - Sto - awatar
Ewa Ma - Sto
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij