Zbiórka Elektroniczna Krtań dla Adama - miniaturka zdjęcia

Elektroniczna Krtań dla Adama

Zbiórka Elektroniczna Krtań dla Adama - zdjęcie główne

Elektroniczna Krtań dla Adama

456 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać teraz
 
Adam Bork - awatar

Adam Bork

Organizator zbiórki

                                       Witam Wszystkich Ludzi Dobrej Woli

 Nazywam się Adam Bork mam 53 lata i mieszkam w Gdyni . Jestem człowiekiem pracowitym    i honorowym , tak mi się bynajmniej wydawało . Rok temu zachorowałem na raka krtani . Pod  dałem się operacji usunięcia krtani i skończyła się moja pracowitość , gdy lekarz oznajmił  że  nie mogę już pracować . Tak zostałem niepełnosprawnym grupy 1 w stopniu znacznym , więc  żeby żyć udałem się do instytucji zwanej ZUS z wnioskiem o rentę i chociaż przepracowałem  w Polsce ponad 20 lat płacąc uczciwie składki odmówiono mi renty, ponieważ przepisy ZUS  mówią żeby otrzymać rentę trzeba mieć w ostatnich 10 latach  od momentu  zachorowania  przepracowane najmniej 5 lat w których były płacone składki . Ja w związku z tym że praco-  wałem dorywczo nie mam tych 5 lat  więc się nie należy . Poradzono mi żeby udać się do  Opieki Społecznej i złożyć wniosek o rentę socjalną i znów rozczarowanie . Dowiedziałem się  że choroba nie jest wrodzona tylko nabyta , więc renta socjalna też się nie należy . Należy się    tylko 153 zł. Rehabilitacyjnego , więc powiedziano mi że w takiej sytuacji mogę otrzymać po-  moc , która jest uzależniona od ogólnych dochodów moich i żony . Pomoc  po wyliczeniu do-  chodów przyznano mi 63,19 gr. , więc żona stwierdziła że w takiej sytuacji musi zmienić pracę  na lepiej płatną . Obecnie żona zarabia najniższą krajową i po obliczeniu dochodów  Opieka  Społeczna stwierdziła że mamy za duży dochód na osobę i zabrała mi pomoc . W tej chwili  z       żoną utrzymujemy się z pensji żony . Z powodu usunięcia krtani nie mówię , żeby porozumieć     się z otoczeniem chociaż w jakiś sposób potrzebuję urządzenia zwanego elektroniczną krtanią   Za pośrednictwem tego urządzenia będę mógł mówić i być zrozumiałym . Koszt urządzenia         jest za wysoki żebym mógł sam sobie go nabyć . Zawsze starałem się w życiu być człowiekiem   honorowym i nie prosić nikogo o pomoc , ale dziś stwierdziłem że czas honor schować gdzieś     i poprosić o pomoc . Chciałbym uzbierać 5000 zł. na zakup elektronicznej krtani i na zakup       odżywek , środków opatrunkowych , higienicznych i na dalsze życie (gdyż dochody jakie mam       z żoną nie zawsze starczają) do puki nie uda mi się uzyskać renty lub stałych środków do             życia,o których pomoc uzyskania chcę prosić  Rzecznika Praw Obywatelskich do spraw               niepełnosprawnych.                                                                                                                                                                                                                                     Z góry Wszystkim dziękuję

                                                                                                                     Adam Bork                                                                                                


 

  


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Kamila M. - awatar

  Kamila M.

  26.10.18
  26.10.18

  Trzymam kciuki kuzyn i życzę powrotu do zdrowia.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.09.18
  21.09.18

  Trzymam kciuki za to aby sie udalo!

456 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać teraz
 
Adam Bork - awatar

Adam Bork

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Kamila M. - awatar
Kamila M.
50
Natalia Zaluska - awatar
Natalia Zaluska
50
Staszka - awatar
Staszka
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ewelina Kaczmarkiewicz - awatar
Ewelina Kaczmarkiewicz
10
Ewa Ma - Sto - awatar
Ewa Ma - Sto
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij