Zbiórka Wspieramy utalentowaną młodzież - miniaturka zdjęcia

Wspieramy utalentowaną młodzież Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Wspieramy utalentowaną młodzież - zdjęcie główne

Wspieramy utalentowaną młodzież

0 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Born To Give - awatar

Born To Give

Organizator zbiórki

                                       Życie to pasja, więc żyjmy pasją. Born To Give.


Stowarzyszenie Born to Give opieramy na przekazywaniu wiedzy i doświadczeń. Tworzymy je my - profesjonalni producenci muzyczni, graficy i realizatorzy techniki scenicznej - ludzie żyjący pasją, dla których wyzwalanie własnej kreatywności jest sensem istnienia. 

Jesteśmy grupą samouków i zapaleńców, którzy przez długie lata ciężkiej i intensywnej pracy dochodzili do perfekcji w tym co robią. 

Jesteśmy ludźmi, dla których walka o marzenia i chęć poszerzania horyzontów jest najlepszą motywacją do działania. Motywacją do zdobywania najtrudniejszych szczytów i przekraczania ludzkich ułomności. 

Jesteśmy ludźmi, którzy gardzą stereotypami i chcą z nimi walczyć. Ludźmi, dla których stwierdzenie „polak potrafi” jest obraźliwe, bo jest ono „najoczywistszą oczywistością”. Jednakże na kanwie własnych, długoletnich doświadczeń wiemy, jak ciężko jest osiągnąć sukces bez wsparcia z zewnątrz. 

Wiemy, że budowanie wielkich rzeczy rodzi się w konsekwencji tytanicznej pracy i bez odpowiedniego ukierunkowania młodzieży, przebijać się będą tylko pojedyncze jednostki.
A przecież to właśnie sławni i wybitni artyści są odpowiedzialni za budowanie pozytywnego wizerunku każdej narodowości (sportowcy i duże firmy również, ale to pozostawiamy dla innych). 

Dlatego zdecydowaliśmy się na podjęcie wyzwania i powołania stowarzyszenia, które wspólnymi siłami i nieodpłatnie będzie kształcić, a w przyszłości aktywizować zawodowo ambitną młodzież polskich imigrantów w Irlandii. 

Wszędzie na świecie są takie same talenty, jednak często brakuje im możliwości bądź samozaparcia do samodzielnego stawiania kroków na drodze do realizacji marzeń. Niestety wśród Polonii na wyspach brakuje tego typu inicjatyw, a ambitne jednostki, które mają talent i chcą się rozwijać, często popadają w marazm, co w skrajnych przypadkach kończy się nawet nałogami.


Właśnie po to powstało Born to Give - żeby przekazywać naszą wiedzę i umiejętności. Żeby wykorzystać potencjał ambitnej młodzieży, stać się kuźnią talentów, a w przyszłości stworzyć międzynarodowe gwiazdy, które będą dobrze kojarzyć się z Polską i Polakami. 

Mamy na to plan i umiejętności, oraz wiemy, że przy wspólnym zaangażowaniu jest to możliwe. Razem możemy wszystko. 

Pokażmy siłę i wspólnymi siłami zbudujmy coś wielkiego. Krok po kroku, bowiem każdy sukces potrzebuje wytrwałości, pokory i zaangażowania.


CEL ZBIÓRKI

Celem zbiórki jest stworzenie miejsca do nauki i pracy nad szlifowaniem umiejętności dla naszych przyszłych podopiecznych.

Chcemy uczyć jak wykorzystać talent artystyczny, do nabycia umiejętności, które są przydatne na rynku pracy i pomogą w przyszłości znaleźć zatrudnienie, bądź pozwolą na otworzenie własnej działalności gospodarczej i utrzymywanie się z własnej pasji.

Przykładowo - jeśli ktoś potrafi i kocha malować, to dobrze byłoby zaszczepić w nim również pasję do grafiki użytkowej, którą będzie mógł tworzyć odręcznie na specjalnym tablecie graficznym. Jeśli ktoś chce być producentem muzycznym i ma do tego odpowiednie predyspozycje, to wskażemy mu drogę, jak w przyszłości mógłby na tym zarabiać. W planach jest również utworzenie telewizji muzycznej oraz delegowanie zajmujących się tym podopiecznych na wydarzenia muzyczne w celu przeprowadzania wywiadów z artystami i nagrywania reportaży.

Do tego jednak potrzebny jest w pełni profesjonalny sprzęt. Z doświadczenia wiemy, że zabawa w półśrodki jest nieefektywna i nie pozwala na całkowite rozwinięcie skrzydeł.

Dlatego oprócz wynajmu odpowiednich pomieszczeń, potrzebujemy zakupić sprzęt, który umożliwi profesjonalne podejście do pracy i nabycie cennych umiejętności.

Są to:

  • komputery

  • oprogramowanie

  • sprzęt studyjny

  • sprzęt do realizacji video

  • instrumenty muzyczne

  • tablety graficzne

  • hosting strony internetowej

  • wydruk materiałów informacyjnych do szkół

  • przygotowanie materiałów pomocniczych

Wiemy, że jest to bardzo duży projekt, i nie obejdzie się bez poważnego zaangażowania z naszej strony. Z racji jego wielkości, będziemy stopniowo i powoli wdrażać kolejne odnogi. Zaczniemy od grafiki komputerowej i lekcji gry na instrumentach. Później, bądź równolegle dojdzie studio i zajęcia związane z montażem wideo i telewizją internetową. Będziemy działać krok po kroku, podchodząc do projektu racjonalnie i dokładnie mierząc siły na zamiary. Wasze wpłaty są nam potrzebne głównie na start, a dalsze utrzymanie projektu będzie spoczywać na barkach naszej ciężkiej pracy. 
Jak widać, jesteśmy przygotowani na start i dalsze prowadzenie projektu.

Prosimy Was o pomoc. Pomożecie?
Z góry dziękujemy za wszytkie wpłaty. Liczy się każdy grosz.


Więcej informacji tutaj -> https://btgassosation.wixsite.com/home

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Born To Give - awatar

Born To Give

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij