Zbiórka Spłata kredytu na samochód - zdjęcie główne

Spłata kredytu na samochód

16 810 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciło 485 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sylwia Dobek - awatar

Sylwia Dobek

Organizator zbiórki

Jestem ratownikiem weterynaryjnym. Jeżdżę do rannych dzikich zwierząt oraz pomagam ludziom gdy na ich drodze stanie dzikie zwierzę a urzędy odsyłają ich z kwitkiem tłumacząc się niemotą. Za moją pomoc nie pobieramy opłat, robię to z potrzeby serca. Niestety moje dwa wcześniejsze auta nie wytrzymały i odmówiły dalszej współpracy. To były stare, mocno zużyte samochody. Postanowiłam kupić trochę nowsze, ale przeliczyłam się z możliwościami finansowymi i teraz już wiem, że sama nie udźwignę tego ciężaru. Potrzebuję na spłatę zaciągniętego kredytu na zakup auta. Auta, które być może któregoś dnia przyjedzie na Twoje wezwanie, aby Ci pomóc. Z góry dziękuję za każdą wpłatę.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Sylwia Dobek - awatar

  Sylwia Dobek

  06.07.2021
  06.07.2021

  Hej, chciałabym Wam przypomnieć o swojej zbiórce na spłatę kredytu na samochód, którym jeździłam po ranne zwierzaki. Niestety samochodu już nie ma, jego uszkodzenie uniemożliwiało mi dalsze korzystanie z niego ale został mi do spłaty kredyt. To było moje trzecie prywatne auto, które wykorzystywałam do niesienia pomocy rannym zwierzętom. Obecnie mam do dyspozycji służbowe auto bez wspomagania i klimatyzacji. Niestety dopóki nie spłacę tego kredytu nie pozwolę sobie na zakup auta, które będzie bardziej odpowiadało. Brak wspomagania jest sporym problemem, gdy trzeba wykonywać manewry zawracania, szczególnie na wąskich drogach. Klimatyzacja to też nie jest zbytek, teraz kiedy temperatury często osiągają 30 stopni Celsjusza w aucie stojącym na otwartym parkingu temperatura wzrasta do nawet 50 stopni. Każde zwierzę, które trafi do tak nagrzanego auta narażone jest na udar cieplny, który bezpośrednio zagraża jego życiu. Do całkowitej spłaty kredytu brakuje połowę kwoty. Czy mogę nadal liczyć na Twoje wsparcie? Zdjęcie wiewióreczki, którą woziłam do Wrocławia celem diagnostyki urazu. Zuzia w wyniku upadku z wysokości doznała urazu czaszki, który uniemożliwił jej powrót na wolność. Zuzia ma zapewnioną dożywotnią opiekę człowieka i warunki dostosowane do jej niepełnosprawności. Liczę na Twoją dalszą pomoc, nawet drobne wpłaty mają sens, każde udostępnienie, polecenie zbiórki znajomym jest na wagę złota. Dziękuję, że nadal jesteście ze mną.

  Zdjęcie aktualizacji 70 916

Komentarze


 • Katarzyna Murawska - awatar

  Katarzyna Murawska

  28.10.2020
  28.10.2020

  Powodzenia🥰

  • Sylwia Dobek - awatar

   Sylwia Dobek - Organizator zbiórki

   28.10.2020
   28.10.2020

   Dziękuję

 • Jarosław - awatar

  Jarosław

  14.04.2020
  14.04.2020

  Witam serdecznie, proszę pomyśleć o promowaniu się na różnych grupach na facebooku itp ponieważ szkoda trochę iż odzew ludzi jest niewspółmiernie mały do tego co Pani robi. Wpłacam regularnie od iluś miesięcy, w zasadzie przy okazji każdego mailingu po nowym poście i przykro trochę, że tak mało nowych wpłat dochodzi. Może warto wypromować akcje. W razie potrzeby proszę o kontakt, bezpłatnie pomogę przygotować jakieś materiały marketingowe i zobaczymy co da się zrobić z tą zbiórką. Pozdrawiam serdecznie [email protected]

  • Sylwia Dobek - awatar

   Sylwia Dobek - Organizator zbiórki

   14.04.2020
   14.04.2020

   Bardzo dziękuję za zainteresowanie, na pewno się odezwę. Oraz dziękuję za wsparcie.

 • Ewelina - awatar

  Ewelina

  03.01.2020
  03.01.2020

  Cieszę się, że są dobrzy ludzie

  • Sylwia Dobek - awatar

   Sylwia Dobek - Organizator zbiórki

   04.01.2020
   04.01.2020

   Jest na wielu. Mimo tego samego zła wylewającego się z każdej strony, to sporo ludzi czyni dobro. Tylko dobro nie jest tak medialne i o nim słyszy się rzadziej

 • Melancholia Niegodziwa - awatar

  Melancholia Niegodziwa

  30.12.2019
  30.12.2019

  Powodzenia Pani Sylwio✊✌

  • Sylwia Dobek - awatar

   Sylwia Dobek - Organizator zbiórki

   01.01.2020
   01.01.2020

   Dziękuję. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.12.2019
  12.12.2019

  Trzymam kciuki!!

  • Sylwia Dobek - awatar

   Sylwia Dobek - Organizator zbiórki

   12.12.2019
   12.12.2019

   Dziękuję.

16 810 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciło 485 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sylwia Dobek - awatar

Sylwia Dobek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 485

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
OlaC - awatar
OlaC
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
137
Paweł Pietraszek - awatar
Paweł Pietraszek
20
Tomasz Sabramowicz - awatar
Tomasz Sabramowicz
20
Łukaszra - awatar
Łukaszra
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Idani - awatar
Idani
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!
Wspierasz zbiórki i akcje charytatywne? Wesprzyj nas za darmo!

Przekaż 1% podatku na Fundację Pomagam.pl - wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę fundacji: fundacja-pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

🇺🇦🇵🇱 Zakładasz zbiórkę na pomoc dla Ukraińców - kliknij tutaj. Informacje dla firm - kliknij tutaj

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij