Zbiórka Spłata kredytu na samochód - miniaturka zdjęcia

Spłata kredytu na samochód

Zbiórka Spłata kredytu na samochód - zdjęcie główne

Spłata kredytu na samochód

14 870 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciło 437 osób
Wpłać teraz
 
Sylwia Dobek - awatar

Sylwia Dobek

Organizator zbiórki

Jestem ratownikiem weterynaryjnym. Jeżdżę do rannych dzikich zwierząt oraz pomagam ludziom gdy na ich drodze stanie dzikie zwierzę a urzędy odsyłają ich z kwitkiem tłumacząc się niemotą. Za moją pomoc nie pobieramy opłat, robię to z potrzeby serca. Niestety moje dwa wcześniejsze auta nie wytrzymały i odmówiły dalszej współpracy. To były stare, mocno zużyte samochody. Postanowiłam kupić trochę nowsze, ale przeliczyłam się z możliwościami finansowymi i teraz już wiem, że sama nie udźwignę tego ciężaru. Potrzebuję na spłatę zaciągniętego kredytu na zakup auta. Auta, które być może któregoś dnia przyjedzie na Twoje wezwanie, aby Ci pomóc. Z góry dziękuję za każdą wpłatę.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Sylwia Dobek - awatar

  Sylwia Dobek

  17.01.21
  17.01.21

  Pośpiech, pośpiech to zawsze nam rano towarzyszy w drodze do pracy a na zdjęciu jego efekt. Na szczęście dla tego koziołka panowie z ZGK nie pozostali obojętni i zadzwonili na Policję informując o znalezionej ranne sarnie. Nic tak szybko nie zmienia moich planów jak telefon od dyżurnego policji informujące o zdarzeniu. Wszystko inne musi poczekać bo pomoc musi być natychmiastowa i skuteczna. Koziołek nie został bezpo#rednio zabezpieczony przez przykryciem kocem, który pomaga zwierzę uspokoić i wyciszyć w związku z tym ranny kozioł zaczął się oddalać od miejsca wypadku. Po dotarciu na miejsce musiał podjąć trzy próby aby go złapać. Ciężko przedzierać się jest przez chaszcze po skrzypiącym śniegu aby zwierzę nie słyszało. Ale udało się, trzecie podejście było skuteczne. Super współpraca była z ekipą ZGK bo panowie zabezpieczyli teren aby zwierzak nie wyszedł ponownie na drogę a potem złapanego koziołka pomogli przenieść do samochodu. Niestety obrażenia były zbyt poważne aby podjąć jakąkolwiek próbę ratowania życia. Po zgłoszeniu do Ośrodka o sytuacji za jego zgodą pojechaliśmy do kliniki aby poddać go eutanazji. Oprócz urazu głowy, który nie wyglądał gro_nie kozioł miał połamane trzy kończyny w tym jedno otwarte złamanie. Jakim cudem to zwierzę jeszcze się przemieszczało. Gdyby nie moja determinacja to zwierzę umierało by jeszcze długo. Oczywiście można to też było uznać za naturalną kolej rzeczy w cyklu życia, że jedno umiera aby drugie mogło żyć. Pewnie tak umiera sporo zwierząt pozostawione samym sobie. Jednak kiedy wiem o jakimś zwierzak w potrzebie to zrobię wszystko aby mu pomóc nawet jeżeli ta pomoc miałaby polegać na skróceniu cierpienia. Przez ludzki pośpiech zginęło piękne zwierzę to dla mnie zawsze przykry aspekt mojego działania bo chciałoby się uratować każde. Wielka prośba noga z gazu, większa uwaga na drodze przebiegające przez las bo zwierzę może wtargnąć nagle. To zaoszczędzi Wam stresu, uszkodzonego auta ale przede wszystkim nikt nie będzie cierpiał bólu i przerażenia które mimo dużego okaleczenia będzie pchało zwierzę do ucieczki. Jeśli już przydarzy nam się taki wypadek to zabezpieczmy zwierzę kocem z naciskiem na przykrycie głowy. Dziękuję Wam za to, że nadal wspieracie mnie w spłacie kredytu a Stowarzyszeniu Inicjatywa Dla Zwierząt w Zielonej Górze za udostępnienie auta do działań. Jeżeli chcielibyście im też podziękować za to to przekażcie im swój 1% nr KRS 0000213078. Dziękuję

  Zdjęcie aktualizacji 61 668

Komentarze


 • Katarzyna Murawska - awatar

  Katarzyna Murawska

  28.10.20
  28.10.20

  Powodzenia🥰

  • Sylwia Dobek - awatar

   Sylwia Dobek - Organizator zbiórki

   28.10.20
   28.10.20

   Dziękuję

 • Jarosław - awatar

  Jarosław

  14.04.20
  14.04.20

  Witam serdecznie, proszę pomyśleć o promowaniu się na różnych grupach na facebooku itp ponieważ szkoda trochę iż odzew ludzi jest niewspółmiernie mały do tego co Pani robi. Wpłacam regularnie od iluś miesięcy, w zasadzie przy okazji każdego mailingu po nowym poście i przykro trochę, że tak mało nowych wpłat dochodzi. Może warto wypromować akcje. W razie potrzeby proszę o kontakt, bezpłatnie pomogę przygotować jakieś materiały marketingowe i zobaczymy co da się zrobić z tą zbiórką. Pozdrawiam serdecznie [email protected]

  • Sylwia Dobek - awatar

   Sylwia Dobek - Organizator zbiórki

   14.04.20
   14.04.20

   Bardzo dziękuję za zainteresowanie, na pewno się odezwę. Oraz dziękuję za wsparcie.

 • Ewelina - awatar

  Ewelina

  03.01.20
  03.01.20

  Cieszę się, że są dobrzy ludzie

  • Sylwia Dobek - awatar

   Sylwia Dobek - Organizator zbiórki

   04.01.20
   04.01.20

   Jest na wielu. Mimo tego samego zła wylewającego się z każdej strony, to sporo ludzi czyni dobro. Tylko dobro nie jest tak medialne i o nim słyszy się rzadziej

 • Melancholia Niegodziwa - awatar

  Melancholia Niegodziwa

  30.12.19
  30.12.19

  Powodzenia Pani Sylwio✊✌

  • Sylwia Dobek - awatar

   Sylwia Dobek - Organizator zbiórki

   01.01.20
   01.01.20

   Dziękuję. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.12.19
  12.12.19

  Trzymam kciuki!!

  • Sylwia Dobek - awatar

   Sylwia Dobek - Organizator zbiórki

   12.12.19
   12.12.19

   Dziękuję.

14 870 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciło 437 osób
Wpłać teraz
 
Sylwia Dobek - awatar

Sylwia Dobek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 437

tomasz mroczek - awatar
tomasz mroczek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
OlaC - awatar
OlaC
100
Nicol - awatar
Nicol
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
148
Marta - awatar
Marta
20
Michał - awatar
Michał
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Urszula - awatar
Urszula
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij