Zbiórka Ból zębów zabija Borysa - zdjęcie główne

Ból zębów zabija Borysa

154 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Inspektorzy OTOZ Animals Inspektorat Warszawa otrzymali informację o wychudzonym psie. Pies pojawiał się sporadycznie na spacerach z właścicielem,miał biegunkę i można było policzyć mu każde żebro na jego wychudzonym ciele..

Podjęliśmy interwencje, która niestety się potwierdziła. 

Borys-14 letni samiec w typie amstaffa leżał apetycznie, kiedy go zostaliśmy. Widać, że cierpi. Brak wody, jedzenia. 

Na pytanie dlaczego,usłyszeliśmy:

- "Nie będę mu dawać wody bo on ciągle pije i trzeba z nim ciągle wychodzić na dwór. Karmę ma ale nie je. Bolą go zęby".

Nakazujemy właścicielom pilną wizytę u weterynarza. Wracamy po 3 dniach z naszym weterynarzem aby ocenił stan Borysa.

Właściciele byli u weterynarza, przedstawili nam wyniki kontroli. Potwierdziły się z diagnozą naszego lek.wet. 

U Borysa stwierdzono: stan zapalny zębów: Odsłonięcie granic szkliwowo-cementowych,zapalenie przyzębia oraz rąbek dziąsłowy przerośnięty zapalenie.

Wszystkie te czynniki przyczyniły się do wychudzenia psa i biegunki,ponieważ Borys z bólu nie mógł jeść..

Wlaściciele wykupili niezbędne leki oraz zobowiązali się codziennie płukać Borysowi jamę ustną szałwią aby ulżyć mu w bólu. Zwiększyli ilość spacerów i zobowiązali się odżywiać psa zgodnie z zaleceniami weterynarza.

Borys musi w trybie natychmiastowym zostać poddany zabiegowi usunięcia zębów.

Właściciele tłumaczyli się z bardzo ciężkiej sytuacji finansowej, dwójka małych dzieci i jedno w drodze. W domu widoczna była ciężka sytuacja materialna. Widać, że kochają Borysa ale gdzieś się pogubił...

 Wywiązali się z pilnej wizyty u weterynarza, wykupili leki stąd naszą decyzja o nie odbieraniu psa. Chcemy dac im szansę. 

Zabieg usunięcia zębów i badanie krwi to koszt 800zł. Bardzo liczymy na Wasze wsparcie.

Bardzo dziękujemy w imieniu Borysa!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
154 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 10

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Xyzh - awatar
Xyzh
1
Beata - awatar
Beata
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kinga Giblewska - awatar
Kinga Giblewska
20
Sandra - awatar
Sandra
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij