Zbiórka Ból zębów zabija Borysa - zdjęcie główne

Ból zębów zabija Borysa

154 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Inspektorzy OTOZ Animals Inspektorat Warszawa otrzymali informację o wychudzonym psie. Pies pojawiał się sporadycznie na spacerach z właścicielem,miał biegunkę i można było policzyć mu każde żebro na jego wychudzonym ciele..

Podjęliśmy interwencje, która niestety się potwierdziła. 

Borys-14 letni samiec w typie amstaffa leżał apetycznie, kiedy go zostaliśmy. Widać, że cierpi. Brak wody, jedzenia. 

Na pytanie dlaczego,usłyszeliśmy:

- "Nie będę mu dawać wody bo on ciągle pije i trzeba z nim ciągle wychodzić na dwór. Karmę ma ale nie je. Bolą go zęby".

Nakazujemy właścicielom pilną wizytę u weterynarza. Wracamy po 3 dniach z naszym weterynarzem aby ocenił stan Borysa.

Właściciele byli u weterynarza, przedstawili nam wyniki kontroli. Potwierdziły się z diagnozą naszego lek.wet. 

U Borysa stwierdzono: stan zapalny zębów: Odsłonięcie granic szkliwowo-cementowych,zapalenie przyzębia oraz rąbek dziąsłowy przerośnięty zapalenie.

Wszystkie te czynniki przyczyniły się do wychudzenia psa i biegunki,ponieważ Borys z bólu nie mógł jeść..

Wlaściciele wykupili niezbędne leki oraz zobowiązali się codziennie płukać Borysowi jamę ustną szałwią aby ulżyć mu w bólu. Zwiększyli ilość spacerów i zobowiązali się odżywiać psa zgodnie z zaleceniami weterynarza.

Borys musi w trybie natychmiastowym zostać poddany zabiegowi usunięcia zębów.

Właściciele tłumaczyli się z bardzo ciężkiej sytuacji finansowej, dwójka małych dzieci i jedno w drodze. W domu widoczna była ciężka sytuacja materialna. Widać, że kochają Borysa ale gdzieś się pogubił...

 Wywiązali się z pilnej wizyty u weterynarza, wykupili leki stąd naszą decyzja o nie odbieraniu psa. Chcemy dac im szansę. 

Zabieg usunięcia zębów i badanie krwi to koszt 800zł. Bardzo liczymy na Wasze wsparcie.

Bardzo dziękujemy w imieniu Borysa!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
154 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 10

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Xyzh - awatar
Xyzh
1
Beata - awatar
Beata
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kinga Giblewska - awatar
Kinga Giblewska
20
Sandra - awatar
Sandra
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij