Zbiórka Borys - zbieramy dom tymczasowy - miniaturka zdjęcia

Borys - zbieramy dom tymczasowy

Zbiórka Borys - zbieramy dom tymczasowy - zdjęcie główne

Borys - zbieramy dom tymczasowy

1 000 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Wpłać teraz
 
JOanna Borowiec - awatar

JOanna Borowiec

Organizator zbiórki

Ratujmy  Borysa przed powrotem za kraty. Widzicie jego zdjęcie ze schroniska i z domu tymczasowego. Bezpieczny tylko do 20 grudnia. Potem schron. Nie pozwólmy mu trafić do schroniska. Świat i nim zapomni.  Chętnych przed świętami brak:( Dlatego chcemy uratować go nim znajdzie dom i zabezpieczyć w miejscu, gdzie przeżyje najmniejszą traumę i będzie adoptowany do chodzenia na smyczy, zostawania w domu w kochającej i bezpiecznej atmosferze. Nie chcemy, by wracał do schroniska. Zbieramy na transport (Poznań - Mazury 350 zł) i pobyt w Seip/pies Hotelik i Dom Tymczasowy (3 miesiące x 250 zł = 750 zł).  Kto pomoże? Wiem, że niektórzy mają środki a nie mogą zabrać pieska. Ja nie mam środków i możliwości, ale pomogłam przez miesiąc. Z góry dziękuję za otwarcie serc na Borysa. Najlepszy prezent Gwiazdkowy. Dobro wraca. Wszystkie środki będą udokumentowane a niewykorzystane zostaną zwrócone darczyńcom. Borys: 14 miesięcy, uwielbia się przytulać, bawić z psami - nie atakuje nawet samców, wysokość do kolan, trochę długi;) mix małego labradora i jamnika? Wychowany w domu - zachowuje czystość, posłuszny i współpracujący. Wykastrowany, odrobaczony, odpchlony, zaszczepiony. Proszę, wesprzyjcie akcję.  

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • JOanna Borowiec - awatar

  JOanna Borowiec

  02.01.19
  02.01.19

  Bardzo dziękuję wszystkim za akcję z Borysem! Jest w hoteliku domowym, w którym ma się super i za tydzień jedzie do nowego domu. To co zrobiliście ma oddźwięk w życiu żywej istoty..Dziękuję. Zebrane pieniądze przeznaczyliśmy na opłacenie transportu do hoteliku, pobyt, wyprawkę i transport do nowego domu. Brak słów. Tylko wdzięczność:)

  Zdjęcie aktualizacji 23 793

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.12.18
  14.12.18

  Powodzenia Piesku

1 000 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Wpłać teraz
 
JOanna Borowiec - awatar

JOanna Borowiec

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 32

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
26
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
E.Wa - awatar
E.Wa
50
Magdalena Czaja - awatar
Magdalena Czaja
20
Mag Dak - awatar
Mag Dak
20
Urszula Chudzyńska - awatar
Urszula Chudzyńska
50
Karolina - awatar
Karolina
5
Katarzyna Jarzyna - awatar
Katarzyna Jarzyna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij