Zbiórka Borys - zbieramy dom tymczasowy - miniaturka zdjęcia

Borys - zbieramy dom tymczasowy Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Borys - zbieramy dom tymczasowy - zdjęcie główne

Borys - zbieramy dom tymczasowy

1 000 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
JOanna Borowiec - awatar

JOanna Borowiec

Organizator zbiórki

Ratujmy  Borysa przed powrotem za kraty. Widzicie jego zdjęcie ze schroniska i z domu tymczasowego. Bezpieczny tylko do 20 grudnia. Potem schron. Nie pozwólmy mu trafić do schroniska. Świat i nim zapomni.  Chętnych przed świętami brak:( Dlatego chcemy uratować go nim znajdzie dom i zabezpieczyć w miejscu, gdzie przeżyje najmniejszą traumę i będzie adoptowany do chodzenia na smyczy, zostawania w domu w kochającej i bezpiecznej atmosferze. Nie chcemy, by wracał do schroniska. Zbieramy na transport (Poznań - Mazury 350 zł) i pobyt w Seip/pies Hotelik i Dom Tymczasowy (3 miesiące x 250 zł = 750 zł).  Kto pomoże? Wiem, że niektórzy mają środki a nie mogą zabrać pieska. Ja nie mam środków i możliwości, ale pomogłam przez miesiąc. Z góry dziękuję za otwarcie serc na Borysa. Najlepszy prezent Gwiazdkowy. Dobro wraca. Wszystkie środki będą udokumentowane a niewykorzystane zostaną zwrócone darczyńcom. Borys: 14 miesięcy, uwielbia się przytulać, bawić z psami - nie atakuje nawet samców, wysokość do kolan, trochę długi;) mix małego labradora i jamnika? Wychowany w domu - zachowuje czystość, posłuszny i współpracujący. Wykastrowany, odrobaczony, odpchlony, zaszczepiony. Proszę, wesprzyjcie akcję.  

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • JOanna Borowiec - awatar

  JOanna Borowiec

  02.01.2019
  02.01.2019

  Bardzo dziękuję wszystkim za akcję z Borysem!
  Jest w hoteliku domowym, w którym ma się super i za tydzień jedzie do nowego domu.
  To co zrobiliście ma oddźwięk w życiu żywej istoty..Dziękuję. Zebrane pieniądze przeznaczyliśmy na opłacenie transportu do hoteliku, pobyt, wyprawkę i transport do nowego domu.
  Brak słów. Tylko wdzięczność:)

  Zdjęcie aktualizacji 23 793

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.12.2018
  14.12.2018

  Powodzenia Piesku

1 000 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
JOanna Borowiec - awatar

JOanna Borowiec

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 32

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
26
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
E.Wa - awatar
E.Wa
50
Magdalena Czaja - awatar
Magdalena Czaja
20
Mag Dak - awatar
Mag Dak
20
Urszula Chudzyńska - awatar
Urszula Chudzyńska
50
Karolina - awatar
Karolina
5
Katarzyna Jarzyna - awatar
Katarzyna Jarzyna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij