Zbiórka Boskie Kolonie - zdjęcie główne

Boskie Kolonie

5 561 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 73 osoby
Paweł Derewecki - awatar

Paweł Derewecki

Organizator zbiórki

Wolontariusze zbierają na sprzęt umożliwiający pobyt dzieci na koloniach!

 Szanowni Państwo,

zwracam się w imieniu grona wolontariuszy zaangażowanych w organizowanie „Boskich Kolonii”. Są to obozy organizowane we wsi Kronowo na Mazurach dla dzieci i młodzieży. Co roku udaje nam się zorganizować cztery turnusy. Wśród uczestników obozów są także podopieczni ośrodka dla niepełnosprawnych, dzieci z rodzin niepełnych, wielodzietnych, dotkniętych problemem uzależnień, zagrożonych ubóstwem i wykluczeniem społecznym, również wychowankowie z domów dziecka lub innych ośrodków opiekuńczych.

 Rocznie udaje nam się zorganizować wypoczynek dla blisko pięciuset dzieci, dla których jest to jedyna możliwość wypoczynku wakacyjnego poza miejscem zamieszkania. Przedsięwzięcie to jest możliwe dzięki wsparciu ludzi dobrej woli i Kościoła katolickiego. Kolonie te wyróżniają się od innych tym, że od samego początku powstania „Boskich Kolonii” dzieci wraz z opiekunami śpią w namiotach na łóżkach polowych, posiłki gotowane są na kuchni polowej- na wzór obozów harcerskich. 

Do dyspozycji mamy także sprzęt wodny, w tym 2 żaglówki i 10 kajaków oraz odgrodzone kąpielisko, tak więc uczestnicy mogą cieszyć się wszystkimi atrakcjami jakie oferuje miejsce Mazury. Przygotowaliśmy również boisko do piłki nożnej i siatkówki, by dzieci miały różnorodność w trakcie dwóch tygodni kolonii, bez możliwości korzystania z telefonów, laptopów i sprzętów wymagających podłączenia do prądu.

 Niestety po obecnym roku wyszła potrzeba wymiany kilku namiotów jak i łóżek polowych, potrzeba nam także wymienić część sprzętu wykorzystywanego w kuchni polowej(m.in wysłużona lodówkę na większą). Dlatego zwracamy się do wszystkich chętnych o pomoc w zbiórce na ten szczytny cel. Wyżej wymieniona kwota pozwoli na zakup  namiotów wojskowych typu ns64. W przypadku zebrania większej sumy datków, będziemy chcieli zakupić także nowe łóżka polowe.

Z góry dziękujemy za okazaną pomoc.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Paweł Derewecki - awatar

  Paweł Derewecki

  15.12.2019
  15.12.2019

  Udało nam się osiągnąć założone minimum, a tu jeszcze ponad tydzień do świąt. Także od teraz zbieramy na sprzęt sportowy, a z obecnie zebranymi funduszami zaczynamy szukać namiotów i łóżek

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Ula Fr - awatar

  Ula Fr

  13.11.2019
  13.11.2019

  Pięknie jest żyć pięknie! :) Boskich kolonii!! Pomyślnych wiatrów! Powodzenia :)

 • Renata - awatar

  Renata

  30.08.2019
  30.08.2019

  😁

  • Paweł Derewecki - awatar

   Paweł Derewecki - Organizator zbiórki

   23.09.2019
   23.09.2019

   😎

5 561 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 73 osoby
Paweł Derewecki - awatar

Paweł Derewecki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 73

dla dzieciaków - awatar
dla dzieciaków
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
anonim - awatar
anonim
100
Ania M. - awatar
Ania M.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Tomasz Baranowski - awatar
Tomasz Baranowski
390

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij