Zbiórka Boskie Kolonie - zdjęcie główne

Boskie Kolonie

5 561 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 73 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Paweł Derewecki - awatar

Paweł Derewecki

Organizator zbiórki

Wolontariusze zbierają na sprzęt umożliwiający pobyt dzieci na koloniach!

 Szanowni Państwo,

zwracam się w imieniu grona wolontariuszy zaangażowanych w organizowanie „Boskich Kolonii”. Są to obozy organizowane we wsi Kronowo na Mazurach dla dzieci i młodzieży. Co roku udaje nam się zorganizować cztery turnusy. Wśród uczestników obozów są także podopieczni ośrodka dla niepełnosprawnych, dzieci z rodzin niepełnych, wielodzietnych, dotkniętych problemem uzależnień, zagrożonych ubóstwem i wykluczeniem społecznym, również wychowankowie z domów dziecka lub innych ośrodków opiekuńczych.

 Rocznie udaje nam się zorganizować wypoczynek dla blisko pięciuset dzieci, dla których jest to jedyna możliwość wypoczynku wakacyjnego poza miejscem zamieszkania. Przedsięwzięcie to jest możliwe dzięki wsparciu ludzi dobrej woli i Kościoła katolickiego. Kolonie te wyróżniają się od innych tym, że od samego początku powstania „Boskich Kolonii” dzieci wraz z opiekunami śpią w namiotach na łóżkach polowych, posiłki gotowane są na kuchni polowej- na wzór obozów harcerskich. 

Do dyspozycji mamy także sprzęt wodny, w tym 2 żaglówki i 10 kajaków oraz odgrodzone kąpielisko, tak więc uczestnicy mogą cieszyć się wszystkimi atrakcjami jakie oferuje miejsce Mazury. Przygotowaliśmy również boisko do piłki nożnej i siatkówki, by dzieci miały różnorodność w trakcie dwóch tygodni kolonii, bez możliwości korzystania z telefonów, laptopów i sprzętów wymagających podłączenia do prądu.

 Niestety po obecnym roku wyszła potrzeba wymiany kilku namiotów jak i łóżek polowych, potrzeba nam także wymienić część sprzętu wykorzystywanego w kuchni polowej(m.in wysłużona lodówkę na większą). Dlatego zwracamy się do wszystkich chętnych o pomoc w zbiórce na ten szczytny cel. Wyżej wymieniona kwota pozwoli na zakup  namiotów wojskowych typu ns64. W przypadku zebrania większej sumy datków, będziemy chcieli zakupić także nowe łóżka polowe.

Z góry dziękujemy za okazaną pomoc.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Paweł Derewecki - awatar

  Paweł Derewecki

  15.12.2019
  15.12.2019

  Udało nam się osiągnąć założone minimum, a tu jeszcze ponad tydzień do świąt. Także od teraz zbieramy na sprzęt sportowy, a z obecnie zebranymi funduszami zaczynamy szukać namiotów i łóżek

Komentarze


 • Ula Fr - awatar

  Ula Fr

  13.11.2019
  13.11.2019

  Pięknie jest żyć pięknie! :) Boskich kolonii!! Pomyślnych wiatrów! Powodzenia :)

 • Renata - awatar

  Renata

  30.08.2019
  30.08.2019

  😁

  • Paweł Derewecki - awatar

   Paweł Derewecki - Organizator zbiórki

   23.09.2019
   23.09.2019

   😎

5 561 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 73 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Paweł Derewecki - awatar

Paweł Derewecki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 73

dla dzieciaków - awatar
dla dzieciaków
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
anonim - awatar
anonim
100
Ania M. - awatar
Ania M.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Tomasz Baranowski - awatar
Tomasz Baranowski
390

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij