Zbiórka Rehabilitacja Marzeny - zdjęcie główne

Rehabilitacja Marzeny

46 572 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 382 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Paweł Kędzior - awatar

Paweł Kędzior

Organizator zbiórki

 „Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ dobro które dajemy zatacza koło i wraca do Nas. ”

 

 Marzena jest 37 letnia  wspaniałą, kochającą żoną i mamą 12 letniej Zuzi i 13 letniej Martynki. Jest osobą miłą,wrażliwą  zawsze uśmiechniętą i uczynną. 

Nasza Marzenka  miała jeszcze wiele planów na dalsze życie, lecz 16 lipca tego roku  szczęście naszej rodziny zostało zachwiane, a jej  zdrowie  wystawione na ciężką próbę. Marzena doznała udaru mózgu. Niestety jej stan nie pozwala na operację, obecnie przebywa na OIOM, kontakt z otaczającym światem ma ograniczony do minimum. Nie porusza się o własnych siłach, narządy mowy przestały pracować, a pokarm do jej organizmu dostarczany jest wyłącznie z użyciem sondy. Marzenka przeszła obecnie zabieg tracheotomi. Marzena to osoba bardzo silna i nieustępliwa, a właśnie teraznadszedł dla niej czas na najtrudniejszy sprawdzian – walkę o własne życie.Poza najbliższą rodziną ma ona również wspaniałych przyjaciół ! Ludzi dobrego serca, którzy nie są obojętni na ludzkie tragedie, a taka właśnie wydarzyła sięw domu naszej rodziny. Poza wsparciem ze strony Boga i modlitwy w jej intencji,Marzenka potrzebuje specjalistycznej rehabilitacji neurologicznej która nie jest refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia .  Miesięczny koszt rehabilitacji w specjalistycznym ośrodku to koszt około 20 tysięcy złotych, jednak proces tej rehabilitacji będzie długotrwały. 

        Drodzy przyjaciele, ludzie dobrego serca. Nie pozwólmy aby marzenia córek Zuzi i Martynki o powrocie zdrowej mamydo domu nie zostały spełnione. Liczy się dla Nas każda złotówka i gest za co z całego serca dziękujemy. Tyle jako ludzie fizycznie możemy uczynić. Reszta wrękach Boga…. 

 

 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Hutchinson 6 - awatar

  Hutchinson 6

  17.12.2018
  17.12.2018

  Szybkiego powrotu do zdrowia

 • Danuta Robert G. - awatar

  Danuta Robert G.

  07.10.2018
  07.10.2018

  Życzymy powrotu do zdrowia.

 • gosia - awatar

  gosia

  14.09.2018
  14.09.2018

  wracaj szybko do zdrowia.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.09.2018
  05.09.2018

  Pani Marzenko, myślimy o Pani ciepło...

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.09.2018
  03.09.2018

  Warto pomagać, dobro zawsze wraca ☺

46 572 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 382 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Paweł Kędzior - awatar

Paweł Kędzior

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 382

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Elżbieta Krupa - awatar
Elżbieta Krupa
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Jacek Drobot - awatar
Jacek Drobot
3 400
Kami - awatar
Kami
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Paulina - awatar
Paulina
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij