Zbiórka Jutro też jest dzień na walkę - miniaturka zdjęcia

Jutro też jest dzień na walkę

Zbiórka Jutro też jest dzień na walkę - zdjęcie główne

Jutro też jest dzień na walkę

56 zł z 15 550 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 
Malwina Tkacz - awatar

Malwina Tkacz

Organizator zbiórki

Witam nazywam się Malwina mam 15 lat  dnia 27 04 2018 uległam wypadkowi wypadalm z 20 metrów na skutek tego zlamalam kręgosłup i zmiazdzylam rdzen kregowy na poziomie Th4 / 5 wylądowałam na wózku inwalidzkim lekarze długo walczyli o moje życie   dzięki wierzę i modlitwa przeżylam walczę każdego dnia aby móc żyć i funkcjonować  dzięki wam ludzia  mam możliwość na rehabilitację i  robienie większych postępów  dlatego proszę was bardzo o pomoc abym mogła kiedyś stanąć na nogi   jest to moje największe marzenie A wy je możecie spełnić? Czy skrocicie mi drogę meczenia  się?


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Malwina Tkacz - awatar

  Malwina Tkacz

  27.04.19
  27.04.19

  Tak było rok temu 2018 28 04 Po operacji

  Zdjęcie aktualizacji 30 357

Komentarze


 • Teresa Dorota Teresa - awatar

  Teresa Dorota Teresa

  21.08.19
  21.08.19

  Nigdy się nie poddawaj.!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.04.19
  29.04.19

  Pomagamy! 😀

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.04.19
  28.04.19

  Malwina jesteś Wielka

 • Anna Kaminska - awatar

  Anna Kaminska

  28.04.19
  28.04.19

  Odrobinka moze sie przyda :-) Trzymaj sie . Jesteś wielka

56 zł z 15 550 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 
Malwina Tkacz - awatar

Malwina Tkacz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Teresa Dorota Teresa - awatar
Teresa Dorota Teresa
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna Kaminska - awatar
Anna Kaminska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij